Онлайн-семінар для вчителів історії “Нове в історії про Другу світову війну”

Початок: 03.04.2021 о 10:00
Закінчення: 03.04.2021 о 13:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

164332412_259981035679212_1785355098497845861_n12
Онлайн-семінар для вчителів історії “Нове в історії про Другу світову війну”

Історія не з хронік і підручників, а зі слів очевидців і життя.

На цьому семінарі Ви почуєте унікальні історії  людей, які пережили Другу світову війну, та їхні спогади, відображені в листах. На базі цих листів будуть презентовані 4 унікальні Міжнародні методики викладання деяких тем Другої світової війни. 

Команда Молодіжної організації «СТАН» запрошує всіх охочих на онлайн-семінар «Нове в історії про Другу світову війну», що відбудеться 3 квітня о 10:00 на платформі «Zoom». У Вас буде нагода послухати найкращих вчителі історії з усієї України, які лише за 2-3 години змусять Вас забути про нудні дати й прізвища та отримати порцію приголомшливих фактів, про які мовчать підручники з історії.

Для кого ця подія?

  • Для вчителів/льок історії
  • Студентів/ток історичних спеціальностей
  • Шанувальників історії
  • Для тих, хто хоче знати більше про своє коріння

Наші спікери:

  • Василь Дяків – учитель-історик, тренер, член правління Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба”(Львів), лауреат заключного етапу конкурсу “Учитель року” (номінація “Історія”), співавтор методичних посібників, заслужений вчитель України, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2020.
  • Андрій Мельник, вчитель історії, вчитель-методист, тренер освітніх програм, магістр державного управління, туристичний гід.
  • Микола Попадюк – вчитель; тренер Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”, що реалізується Європейським центром Вергеланда у співпраці з МОН; амбасадор цифрової освіти, ведучий онлайн курсу “Цифрові навички для вчителів” в рамках проекту “Дія: Цифрова освіта”; тренер Академії Цифрового Розвитку, директор американської організації ENGin в Україні.
  • Тарас Пилипчук – учитель історії та правознавства; переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020″ в номінації “Історія”; переможець XV Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»; учасник міжнародних (Єрусалим, Вільнюс, Варшава) та Всеукраїнських (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів та ін.) семінарів для учителів історії, за сприяння Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»; тренер міжнародної програми «Сила Добра – Power of Goodnes».
  • Володимир Половський – історик, учитель, тренер, виховник. Лауреат обласної премії “Гордість Прикарпаття” у номінації “молодий вчитель” (2013). Підготував 73 призери олімпіад ІІ та ІІІ етапів олімпіади з історії, 7 переможців IV етапу конкурсу-захисту МАН.

Чому важливо взяти участь у події?

  • учасники отримають 4 унікальні уроки з тематики Другої світової війни, розроблені вчителями 4-ьох країн 
  • для руйнування стереотипу про нудне викладання
  • для розширення знань про СВОЮ історію
  • для можливості поставити запитання найкращим викладачам історії України абсолютно безкоштовно
  • для отримання бонусу:)
  • «Ми повинні знати свою історію, адже вона дає нам змогу виправляти помилки та уникати їх повторення в майбутньому»

БОНУС! Кожен учасник отримає сертифікат-підтвердження про відвіданий семінар. У Вас є нагода не лише дізнатися більше про власну історію, а й використати іменний сертифікат у майбутньому!

Якщо Ви хочете взяти участь у семінарі, будь ласка, заповніть Google-форму нижче до 2 квітня включно та чекайте на лист-підтвердження!

Міжнародний проєкт “New views on history” реалізується організацією “КОНТАКТЬІ – КОNТАКТЕ” в партнерстві з Молодіжна організацією “СТАН” (Івано-Франківськ), громадською організацією “Interra” (Красноярськ), громадською організацією “Взаимопонимание” (Мінськ), музеєм Берлін-Карлсхорст (Берлін) за підтримки Auswärtiges Amt (Міністерство закордонних справ Німеччини).