Онлайн-подія “Креативної Європи”: Гранти на індивідуальну мобільність митців Culture Moves Europe

Початок: 21.03.2023 о 15:00
Закінчення: 21.03.2023 о 17:00
Адреса: Платформа Zoom, Україна
Місце: Онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

Facebook-21
Онлайн-подія “Креативної Європи”: Гранти на індивідуальну мобільність митців Culture Moves Europe

Національне бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні запрошує всіх охочих долучитись до онлайн-події, що присвячена конкурсу для індивідуальної мобільності митців. 

Culture Moves Europe — це програма мобільності “Креативної Європи”, що пропонує гранти на подорожі митцям для реалізації міжнародних проєктів. Вона розрахована на артистів, культурних операторів, приймаючих організацій (резиденцій) що відносяться до всіх секторів культури (крім аудіовізуального), та є резидентами країн-учасниць програми “Креативна Європа”. Творча резиденція, художній пленер, книжковий фестиваль, виставка у галереї, музичний шоукейс – варіанти співпраці безкінечні, особливо якщо результатом стане продукт творчої міжнародної співпраці та представлення своїх творів новій аудиторії. Програма імплементується Goethe-Institut. 

Під час заходу ми розповімо про перший конкурс програми – “Індивідуальна мобільність митців”, зокрема про його мету та вимоги до проєктів. Після презентації в учасників буде можливість поставити питання щодо деталей конкурсу. 

Програмі Culture Moves Europe передувала пілотна програма мобільності i-Portunus, яка розпочалась у 2019 році. Членом консорціуму i-Portunus був український благодійний фонд “ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив”. Михайло Глубокий, директор з розвитку фонду ІЗОЛЯЦІЯ, розповість про те, як створювалася програма та про досвід її реалізації. 

Друга частина заходу буде присвячена шоукейсу: митці, що отримали гранти від i-Portunus, розкажуть про свій досвід отримання гранту та імплементацію проєктів. 

Подія буде цікава представникам організацій культурного та креативного секторів, митцям, культурним операторам, мистецьким резиденціям. 

21 березня 2023, 15:00 – 17:00

Онлайн у Zoom

Форма реєстрації за посиланням. 

Реєстрація триває до 20 березня включно. Учасники отримають підтвердження та посилання на участь у вебінарі 20 березня до 18:00. 

Сайт “КЄ” в Україні:  www.creativeeurope.in.ua

Канал “КЄ” у Telegram: https://t.me/creativeeuropeua