Онлайн-обговорення: Як якісно залучати регіональних стейкхолдерів до законотворчого процесу

Початок: 06.04.2021 о 11:00
Закінчення: 06.04.2021 о 13:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
ЛОО ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА”

Завершено

кавер 03 (1)
Онлайн-обговорення: Як якісно залучати регіональних стейкхолдерів до законотворчого процесу

Громадянська мережа ОПОРА у межах Днів парламенту на Львівщині, ініційованих Програмою USAID РАДА, запрошує усіх зацікавлених до перегляду публічної онлайн дискусії, що відбудеться у вівторок, 6 квітня об 11:00.

Під час заходу учасники поділяться баченням викликів та перспектив у налагодженні сталих взаємовідносин між народними депутатами та зацікавленими сторонами. Зокрема на обговорення планується винести наступні питання:

  • Чи мають народні депутати комплексні та успішно апробовані інструменти для двосторонньої взаємодії із стейкхолдерами?
  • Як прагнути до зміцнення спроможності сторін спільно оцінювати потреби, формулювати пріоритети та законодавчо врегульовувати стратегічні проблеми регіону?
  • Як збільшити представництво регіональних інтересів у Парламенті та загалом покращити взаємодію зі стейкхолдерами у законотворчому процесі?

До участі у заході запрошуються народні депутати, представники громад, академічної, бізнес та неурядової спільнот. Список учасників уточнюється.

Модеруватиме розмову Тарас Радь, керівник проектів у сфері виборів та місцевого самоврядування ЛОО “Громадянська мережа “ОПОРА”.

Обговорення транслюватиметься наживо на сторінці ОПОРА Львів  у Facebook. Кожен глядач зможе поставити питання спікерам у коментарях.

Захід проводиться в рамках проєкту “Народні депутати в нових територіальних громадах: модель інклюзивного діалогу на Львівщині”, що реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» та виконується Фондом Східна Європа.