Онлайн-марафон у листопаді для НУО

Початок: 07.11.2018 о 15:00
Закінчення: 07.11.2018 о 16:00
Адреса: Аудиторська компанія Compass Group, Україна
Місце: Онлайн трансляція
Аудиторська компанія Compass Group
Телефон: 044 238 65 30, 050 631 27 40
E-mail: [email protected]

Завершено

Вебінари для НПО
Онлайн-марафон у листопаді для НУО

Аудиторська компанія CompasGroup на численні запити від учасників своїх відкритих заходів, у листопаді проводить серію інформаційних вебінарів в режимі онлайн. 

Для того, щоб взяти участь в онлайн заходах, потрібно зареєструватись на вебінар та приєднатись до зустрічі у встановлений час, використовуючи планшет, мобільний телефон або лептоп.
Ви зможете надіслати питання, що вас турбують, або запитувати під час проведення інформаційного заходу.

У листопаді, кожної середи з 15.00 до 16.00, ми пропонуємо поспілкуватись за наступними темами:

Час проведення: з 15:00 до 16:00

Вартість участі в одному вебінарі:  380,00 грн.

Вартість зі знижкою при участі у чотирьох вебінарах:  1280,00 грн

Експерт – консультант:  Лариса Шкурка – керуючий партнер Аудиторсько-консалтингової групи “Компас”, провідний аудитор фірми (Сертифікат серії А)., Консультант з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес тренер. Закінчила Київський державний економічний університет за програмою “Менеджмент проектів і консалтинг”, має кваліфікацію магістра ділового адміністрування. Володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Сертифікат випускається спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Член правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу».

Володар сертифікату COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING, Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Великобританія.
Більше 15 років співпрацює, як консультант та аудитор з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультант з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавтор книги “Керівництво по лізингу”. Написання книги профінансовано проектом USAD “Ініціатива сприяння кредитуванню”. Автор статей в журналі “Дебет – Кредит”, «Фінансовий директор», консультаційних матеріалів на www.prostir.ua.