Онлайн конференція “Українки в науці, яким аплодує світ”

Початок: 12.02.2021 о 15:00
Закінчення: 12.02.2021 о 17:00
Адреса: з прямою трансляцією у YouTube,
Місце: онлайн
Дівчата STEM E-mail: [email protected]

Завершено

Women_in_science_2021_b2
Онлайн конференція “Українки в науці, яким аплодує світ”
11 лютого у світі відзначають Міжнародний День жінок та дівчат у науці. З цієї нагоди, Центр «Розвиток КСВ» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM за підтримки компанії L’Oreal організовують відкриту зустріч “Українки в науці, яким аплодує світ” 12 лютого 2021 року.
 
 На заході фіналістки Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» 2018-2020 років розкажуть про, як їй вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися йти до своєї мрії, та як своїми відкриттями підкорювати світ. Наші науковиці переконані, талант не має ні статевих, ні національних обмежень – жінки можуть абсолютно ВСЕ!
 
 В Україні Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» реалізовується вже четвертий рік поспіль, і саме 12 лютого у дівчат буде можливість задати будь-які питання до переможниць української премії.
 
Серед запрошених спікерок:
  • Катерина ТЕРЛЕЦЬКА, докторка фізико-математичних наук, завідувачка лабораторії прикладної математики НЦ МАНУ, Переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2019.
  • Наталія ЩЕРБАНЬ, докторка хімічних наук, Інститут фізичної хімії ім. Л. В. Писаржевського, Переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2018.
  • Олена ВАНЄЄВА, докторка фізико-математичних наук, старший науковий співробітник відділу математичної фізики Інституту математики НАН України, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2018.
  • Тетяна ТАТАРЧУК, кандидатка хімічних наук, керівниця Навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2020.
  • Ольга КОПАЧ, кандидатка біологічних наук Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2020.
Захід відбудеться 12 лютого з 15:00 до 17:00 з прямою трансляцією у YouTube.
 
До участі запрошуються дівчата віком 14-25 років, які цікавляться STEM або навчаються на STEM спеціальностях.
 
Під час конференції глядачки познайомляться з надихаючими жінками в науці, дізнаються про їх історію успіху та дослідження, а також зможуть взяти участь в інтерактивних вікторинах та виграти круті подарунки від L’Oreal.
 
 Реєстрація для учасниць відкрита до 14:00, 12 лютого 2021 року: http://bit.ly/3aLLtT0
 
Детальна інформація: [email protected] або за телефоном (044) 292 02 48
 
*STEM – це акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering) та математику (Mathematics).