Онлайн фокус-група для вчителів

Початок: 29.06.2021
Адреса: Україна, Україна
Місце: онлайн
Інститут громадянського суспільства

Завершено

Оголошення фокус-група
Онлайн фокус-група для вчителів

Інститут громадянського суспільства запрошує ініціативних вчителів загальних середніх шкіл Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей взяти участь в ОНЛАЙН фокус-групі, яка проводиться в рамках проєкту «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» за підтримки Швейцарії в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». 

Детальніше про проєкт тут

ДЛЯ КОГО ФОКУС-ГРУПА?

У фокус-групі візьмуть участь активні та ініціативні вчителі середніх загальноосвітніх шкіл Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей*, зацікавлені у розвитку власних компетенцій, навичок, підвищенні кваліфікації та виявляють бажання викладати новий факультативний курс у школах «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. САМООРГАНІЗАЦІЯ. САМОРЕАЛІЗАЦІЯ»**, розроблений в рамках проєкту експертами Інституту громадянського суспільства.

ДЛЯ ЧОГО ФОКУС ГРУПА?

  • визначення ключових проблем у системі шкільної освіти, з якими стикаються вчителі, і які  негативно впливають на якість освіти; 
  • виявлення цікавих для підлітків додаткових навчальних програм, що можуть бути найбільш корисні для учнів для їх самореалізації та можливості зробити кар’єру в своїй громаді чи регіоні;
  • формування переліку заходів, що можуть сприяти мотивації школярів отримувати в школі  навички корисних/необхідних для життя і які можуть бути реалізованими у громаді самостійно чи із залученням інших суб’єктів з поза меж громади.

КОЛИ? 29 червня 2021р.
ДЕ? платформа ZOOM

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для участі у фокус-групі заповніть анкету за посиланням до 19:00 24 червня 2021 року включно.

Кількість місць обмежена. Результати відбору будуть повідомлені до 25 червня 2021 року включно. Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-підтвердження з усіма деталями щодо фокус-групи.

Вчителям, учасникам фокус-групи буде запропоновано долучитися до тренінгу «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація: як впровадити навчальну програму» та проведення майстер-класів у їхніх школах спільно з експертами Інституту громадянського суспільства.

* Проєкт спрямований винятково на громади Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей. Мешканці інших регіонів України не можуть брати участь у проєкті. 

** В рамках проєкту вже розроблений навчальний курс, посібник для учнів, посібник для вчителів з методичними рекомендаціями щодо впровадження та викладання курсу.

Проєкт «Децентралізація-Самоорганізація-Самореалізація» спрямований сприянню умовам залучення молоді та старшокласників до розвитку своїх громад в Україні шляхом розробки та впровадження доступного навчального курсу для учнів старших класів, спрямованого на поширення інформації про децентралізацію; впроваджується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Швейцарії в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».