Онлайн – дискусія “За кордоном: як допомагати Україні”

Початок: 14.09.2022 о 18:30
Закінчення: 14.09.2022 о 20:30
Адреса:
Місце: онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

image_2022-09-09_15-35-25
Онлайн – дискусія “За кордоном: як допомагати Україні”

Мільйони українців та українок опинилися за межами України — хтось вже жив за кордоном, а хтось був вимушений виїхати в більш безпечне місце і починати все з нуля. Незважаючи на відстань, чимало з них за кордоном допомагають своїй країні: дехто вже знайшов чим зайнятися, а хтось все ще в пошуках, або хоче знайти нові напрямки.

На онлайн-дискусії “За кордоном: як допомагати Україні” поговоримо про те, які існують потреби та як дізнатись і включитись в існуючі ініціативи; що робити зараз, коли вже пройшло більше ніж півроку з моменту повномасштабного вторгнення. Спойлер: робити ще багато і вистачить на всіх, тож гуртуємось!

Спікерки:

Наталія Панченко, громадська активістка, лідерка громадянської ініціативи “Євромайдан-Варшава, правозахисниця, активістка року за версією часопису Wpros, продюсерка проєктів «Ukraїner» та «Chernobyl VR Project».
Аліна Зубкович, голова організаці Nordic Ukraine Forum (Швеція), відповідальна за адвокаційний напрямок (комунікація з інститутами влади, політиками, представниками культури щодо українських питань, комунікація з медіа), щотижневі демонстрації, успішні кампанії по скасуванню подій за участі представників з росії.

 Коли: 14 вересня о 18:30 (за Києвом)
 Реєстрація для участі за посиланням

Особливо цікавою дискусія буде, якщо ви:

• мешкаєте та/або були змушені виїхати до Європи;
• шукаєте додаткові активності, які допоможуть Україні і бажаєте долучитись;
• хочете дізнатися більше про досвід інших активних людей в Європі. 

Заходьте на дискусію та запрошуйте тих, хто також за кордоном — Дійте активно!