Онлайн-дискусія: “Як за рік змінилася російська деза в Україні?”

Початок: 10.06.2020 о 15:00
Закінчення: 10.06.2020 о 17:00
Адреса: Україна, Україна
Місце: Zoom-конференція або Facebook-сторінка Internews Ukraine
ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Texty.org.ua та UkraineWorld.org
Телефон: (044) 458 44 40, (044) 501 92 03
E-mail: [email protected]

Завершено

20620_1920х1080
Онлайн-дискусія: “Як за рік змінилася російська деза в Україні?”

ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Texty.org.ua та UkraineWorld.org організовує 10 червня (15:00) онлайн-дискусію: «Гібридна війна на тлі пандемії: як за рік змінилася російська деза в Україні».

Де і коли?

Середа, 10 червня, 15:00, ZOOM

Щоб долучитися до дискусії, а також поставити запитання, заповніть реєстраційну форму.

Зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання для участі у Zoom-дзвінку.

Facebook-подія.

Питання до обговорення

  • Як дезінформатори впливали на ситуацію в українському інформаційному полі впродовж року, які нові тези були задіяні, і як на це вплинула пандемія коронавірусу?
  • Які головні наративи поширюють російські маніпулятори, як ці наративи потрапляють у загальноукраїнські медіа та мігрують у регіональні?
  • Що нового ми дізналися про методи та цілі пропагандистів, і чи реально протидіяти цілеспрямованому поширенню фейків і маніпуляцій у соцмережах? Хто і наскільки успішно протистоїть пропагандистам?

Поговоримо про це з фахівцями, які системно моніторять ситуацію.

Спікери:

  • Володимир Єрмоленко, директор з аналітики «Інтерньюз-Україна» та головний редактор UkraineWorld.org, розповість про посилення антизахідної пропаганди в Україні, що шириться як від прокремлівських сил, так і від внутрішніх українських гравців – за результатами спеціального моніторингу головних наративів та меседжів.
  • Аля Шандра, головна редакторка Euromaidan Press, поділиться спостереженнями з «гібридного фронту»: як розвивалися ключові меседжі й наративи протягом року, як їхнє просування через медіапростір впливає на українське суспільство.
  • Альона Романюк, головна редакторка фейсбук-кампанії «По той бік новин» (ІРРП), розкаже про найпоширеніші «коронавірусні фейки» російського походження та про шалений попит аудиторії на перевірку інформації під час епідемії. Поділиться досвідом: як, об’єднавшись із колегами, вдалося задовольнити цей попит.
  • Надія Романенко, керівниця проекту «Свіжа деза з Росії» (Texty.org.ua), розповість про видозміни наративів, які просуває Росія в Україні впродовж останнього року, а також покаже, як модифікувалися ці наративи під впливом епідемії коронавірусу.

Модератор – Роман Кульчинський, головний редактор Texty.org.ua.