“Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади?” Обговорення

Початок: 29.07.2021
Адреса: площа Міцкевича, 1, Львів,
Місце: готель «Жорж»

Завершено

ЦГА ЕУ лого
“Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади?” Обговорення

Після впровадження адміністративної реформи новостворені та вже існуючі територіальні громади постали перед викликом визначення стратегічних пріоритетів розвитку. Виникло питання як поставити у пріоритет забезпечення якісного середовища проживання мешканців одночасно підсилюючи стратегічні напрямки економічного розвитку громади?

29 липня 2021 року відбудеться обговорення на тему «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади?».

Учасники заходу дізнаються про проведену діяльність щодо впровадження стратегічного планування у сфері охорони довкілля в пілотній громаді Львівської області та зможуть стати учасниками дискусії щодо різних аспектів впровадження природоохоронних заходів на місцевому рівні.

До участі у заході запрошуються відповідальні у громадах особи за впровадження політик з охорони довкілля, громадські активісти, представники органів влади та засобів масової інформації з Львівської області.

Початок заходу заплановано на 11 годину. Заплановане завершення інформаційної сесії о 13 год, неформальне спілкування за кавою з експертами.

Місце проведення: м. Львів, готель «Жорж» (площа Міцкевича, 1).

 

УВАГА! У зв’язку з карантинними обмеженнями, просимо попередньо зареєструватися для участі у заході, надіславши прізвище, імя, Вашу посаду та назву громади (органу влади, організацію), яку представляєте, на електронну пошту [email protected]. У темі листа зазначити «Охорона довкілля». Представникам територіальних громад Львівщини може бути покрито витрати на витрати на проїзд громадським транспортом за наявності квитків у межах області.

 

Захід проводиться в рамках проєкту «Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області», який реалізується  ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві з Тростянецькою сільською територіальною громадою та ГО «Агенція розвитку та співробітництва» за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріали заходу та його зміст відображають позицію авторів і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 Довідково. Проєкт «EU4USociety» – загальною метою Проєкту є посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів. Довготривалим наслідком реалізації Проєкту буде внесок у побудову сталої демократичної публічної політики та культури громадської участі в Україні.