(Не)вчена рада до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці

Початок: 12.02.2017 о 17:00
Закінчення: 12.02.2017 о 19:00
Адреса: майдан Конституції, 1, Палац праці, під'їзд №7 (це з боку Квітки-Основ'яненка), ІІ поверх, Харків, Україна
Місце: Хаб "Студія 42"

Завершено

(Не)вчена рада до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці

Вважаєте науку нудною, а освіту буденною? З нагоди дня жінок і дівчат у науці “Наукові пікніки” зберуть охочих на (не)вчену раду з наступним порядком денним:
1. Креативність: як не сумувати й творити в вищому навчальному закладі та науковій установі. Доповідає Олена Зіненко, аспірантка та продюсер;
2. Мобільність: як знайти круту міжнародну програму та поїхати на неї безкоштовно. Доповідає Галина Уварова, волонтерка й активістка;
3. Різне*.

* очікуйте оновлення та сюрпризів

Умовою участі в (не)вченій раді є: бажання, нагода бути, можливість брати участь у активностях, що запропонують доповідачки. По другому питанню важливо мати з собою електронне CV (на флешці чи в хмарі), що буде піддано справедливому краш-тесту.

Вхід вільний, але бажано заповнити заявочку, участь безкоштовна.

Придумали все це “Наукові пікніки” і Центр гендерної культури, підтримують Хаб соціальної активності “Студія 42″, Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді та Центр Розвитку Громад. Інформаційно допомагають Соціальний Vitamin і IT Sector.

(Не)вчена рада відбуватиметься в неділю 12 лютого в приміщенні хабу “Студія 42″: майдан Конституції, 1, Палац праці, під’їзд №7 (це з боку Квітки-Основ’яненка), ІІ поверх. Початок о 17:00.

Для довідки. Генеральна асамблея ООН наприкінці 2015 року оголосила 11 лютого Міжнародним днем жінок і дівчат у науці.