Нетворкінгова зустріч «ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку»

Початок: 26.02.2024 о 10:00
Закінчення: 26.02.2024 о 13:00
Адреса: площа Миколи Леонтовича, 1, Миколаїв, Україна
Місце: Миколаївський зоопарк

Завершено

ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку
Нетворкінгова зустріч «ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку»

Запрошуємо на нетворкінгову зустріч «ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку», під час якої вирушимо у захоплюючу мандрівку внутрішнім життям найкращого зоопарку України, а ще зазирнемо за лаштунки процесу приготування кормів для тварин й роботи ветеринарів.

КОЛИ? 26 лютого (понеділок) о 10:00
ДЕ? Миколаївський зоопарк (площа Миколи Леонтовича, 1)
ВХІД: вільний за умови попередньої реєстрації тут

Зверніть увагу, що для участі потрібно також отримати підтвердження від організаторів, що прийде на вашу електронну пошту.

Під час зустрічі Миколаївський зоопарк покаже невідомі сторони своєї роботи, яку не бачать звичайні відвідувачі: від приготування їжі, розвозу кормів, процесу годування і прибирання вольєрів тварин до роботи ветеринарної служби. А ще у зоопарку є цілий музей.

Ми дізнаємось про життя закладу під час війни та плани на майбутнє. Скільки м’яса з’їдає тигр? Як складається меню для тварин? Чи легко доглядати і піклуватися про мешканців зоопарку? Й загалом отримаємо велику порцію цікавої та пізнавальної інформації про диких звірів. Та приємно проведемо час на свіжому повітрі.

Посилання на подію у Facebook.

Захід проходить в межах проєкту «ПРОщо Миколаїв: перезавантаження», який реалізує Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за сприяння Вокс Україна і Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Дізнатись більше про нас можна у Telegram-каналі: t.me/myartplatforma.