Нетворкінгова зустріч «Громадський сектор в умовах війни»

Початок: 24.11.2022 о 19:00
Закінчення: 24.11.2022 о 20:00
Адреса: Платформа zoom,
Місце: Онлайн
Платформа MY ART

Завершено

prosho_НГО_cover_1200x630
Нетворкінгова зустріч «Громадський сектор в умовах війни»

Запрошуємо громадських активістів із Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у нетворкінговій зустрічі «Громадський сектор в умовах війни» для знайомства й побудови діалогу. Організатор заходів  Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва.

Цільова аудиторія: громадські активісти, керівники та представники громадських організацій, благодійних фондів чи ініціативних груп.

КОЛИ?  24 листопада  (четвер) о  19:00  за київським часом
ДЕ?  У форматі Zoom-конференції
Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією тут

Громадський сектор є найбільш вразливим під час війни. Попри втрату приміщень, оргтехніки, переїзд частини команди в іншу область України чи за кордон, призупинення фінансування – громадські активісти не опускають рук і продовжують активно працювати на перемогу України.

Поговорими про те, як змінилася робота НГО з початку повномасштабного вторгнення. Чому всі волонтерять? Які проекти стали на паузу? Що наразі дуже актуально в роботі з донорами? А що не на часі…

Учасники зустрічі більше дізнаються про діяльність громадського сектору під час війни, обговорять основні виклики та здобутки, поділяться власним досвідом у реалізації ініціатив та проєктів, які націлені на нашу перемогу.

Збираємо у дружньому колі миколаївців: і тих, що залишилися, і тих, що були змушені виїхати у безпечне місце.

Посилання на подію Facebook.