Реєстрація


Національна доповідь: «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі»

Початок: 16.03.2016 о 14:00
Закінчення: 16.03.2016 о 17:00
Адреса: вул. Володимирська, 54, 2-й поверх, Київ,
Місце: Зал засідань Президії НАН України

Завершено

Донецьк
Національна доповідь: «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі»

16 березня 2016 р. на засіданні Президії Національної академії наук України (під головуванням академіка НАН України Б.Є. Патона) за участю представників Адміністрації Президента України та Ради національної безпеки і оборони України буде представлена Національна доповідь «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі».

Національну доповідь представлятиме член Президії НАН України, директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України, академік НАН України Елла Марленівна Лібанова.

У доповіді будуть представлені історичні передумови формування соціокультурного феномену та новітні чинники трагедії Донбасу, соціально-економічні втрати України внаслідок подій на Донбасі. Визначено загрози, ризики та можливості розвитку України в економічній і соціо-політичній сфері, а також пріоритети інтеграції українського суспільства. Проаналізовано соціально-економічні, інституційні й соціогуманітарні складові політики інтеграції українського суспільства.

Презентована Національна доповідь є черговою в серії національних доповідей із найважливіших проблем суспільно-політичного, соціально-економічного та науково-технічного розвитку держави, підготовка яких здійснюється Національною академією наук України з 2009 року.

Серед виступаючих на засіданні Президії НАН України з питання «Про Національну доповідь «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі»: Горбулін Володимир Павлович – Перший віце-президент НАН України, академік НАН України; Дніпров Олексій Сергійович – Заступник Голови Адміністрації Президента України; Литвиненко Олександр Валерійович – Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України; Геєць Валерій Михайлович – Директор ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», академік НАН України

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу.

Акредитація преси до 16.03.2016 – 13:00 за телефонами:

(044) 234-96-35, (044) 239-65-88

Місце та час проведення:

16 березня 2016 р. о 14:00 у залі засідань Президії НАН України (за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 54, 2-й поверх).