Набір учасників на літню школу для волонтерів у м. Кам’янець-Подільський

Початок: 13.07.2023 о 09:00
Закінчення: 14.07.2023 о 19:00
Адреса:
Місце: уточнюється

Телефон: 380961724018

Завершено

pexels-startup-stock-photos-7096
Набір учасників на літню школу для волонтерів у м. Кам’янець-Подільський

ВІ “Активна Громада” проведе офлайн школу для волонтерів у Кам’янець-Подільському. Школа направлена на сприяння розвитку волонтерських організацій та ініціатив, що були створені після 24 лютого 2022 року.

Після початку повномасштабної війни росія змусила опинитися багатьох людей в скрутній ситуації. Але не тільки військові можуть допомагати Україні наблизити Перемогу, а й прості активні громадяни, які долучаються до волонтерства. Волонтерство сприяє формуванню активної громадянської позиції та розвитку громад, сприяючи позитивним змінам у суспільстві.

Така ініціатива впливає на активне громадянське суспільство та підтримує розвиток нашої країни. Розвиток волонтерських організацій та ініціатив має велике значення для підтримки громадського розвитку і зміцнення соціальної солідарності.

Своєю чергою, ми маємо залучати якомога більше громадян до активної волонтерської діяльності для підтримки нашої країни, яка цього потребує.

Тож, запрошуємо представників волонтерських, громадських організацій та ініціативних груп, які виникли після 24 лютого 2022 року, долучитися до навчання та поглибити свої знання щодо:

- активізації та залучення громадян до волонтерської діяльності.

- психології людей в кризовий період та неконфліктної комунікації. 

- ефективного управління часом.

- особливостей взаємодії з ОМС.

- інформаційних кампаній.

- залучення фінансування до волонтерської діяльності.

Учасники працюватимуть із тренерами ВІ “Активна Громада” та іншими тренерами, які мають широкий досвід у волонтерстві.

Ведучим тренінгів по активізації та залучення громадян до волонтерської діяльності, залучення фінансування до волонтерської діяльності виступить Віталій Гліжинський – мережі “Активна Громада”, Інститут “Республіка”. 

Ведучою тренінгів по психології людей в кризовий період, неконфліктної комунікації та ефективного управління часом виступить Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”, засновниця ВІ “Активна Громада”, сертифікований коуч, НЛП-майстер.


Ведучим тренінгу по особливостям взаємодії з ОМС виступить Вадим Букрєєв – юрист, адвокат. Провів понад 1 000 судових процесів, переважна більшість яких закінчилася на користь його клієнтів. 

Ведучою тренінгу з інформаційних кампаній виступить Ірина Семенова – журналістка, засновниця PR-агенції Semenova Media.

Дати та час проведення школи: 13-14 липня.

Два дні з 9 до 19 години.

Зареєструватись можна за посиланням.

Місто проведення: Кам’янець-Подільський.

Точна адреса буде повідомлена учасникам після реєстрації.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Повну програму навчання можна переглянути за посиланням.

Проїзд та проживання забезпечуються! 

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом — ми сильні!

Довідка. Подія проводиться командою ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу необов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.