На Арт-завод Платформа представлять гру з зануренням Futurism від Mystery Play

Початок: 31.08.2019 о 17:00
Закінчення: 26.10.2019 о 19:00
Адреса: Біломорська, 1, Київ, Україна
Місце: Арт-завод Платформа

Завершено

IMG_0735_
На Арт-завод Платформа представлять гру з зануренням Futurism від Mystery Play

Весь світ – театр, а люди в ньому – актори…

Ні, це не цитата з чергового гучного бестселера. Це – прем’єра наймаcштабнішої імерсивної постановки в Україні «Futurism» від компанії Mystery Play, де результат подій залежить тільки від дій учасників. 

Ще й досі не розумієте? Тоді розповідаємо! 

preview A3 FUTURISM

«Futurism» – це імерсивне шоу, або “гра з зануренням”, де глядач грає головну роль, в буквальному розумінні стає учасником та повноправною діючою особою того, що відбувається. Сюжет проекту заснований на безлічі фільмів, книг та серіалів, відомих кожному з нас. Це збірний образ майбутнього.

 IMG_0548

Перед початком гри, учаснику надається право вибору угрупування: капіталісти, вчені або антиглобалісти. Детальніша інформація про кожну з груп, включаючи рекомендації щодо костюма героя, знаходиться в особистому кабінеті, доступ до якого відкривається після реєстрації. Кожна команда має свою філософію, цінності та погляди на майбутнє. До тих пір, поки не відбудеться головна подія. Подія, яка переверне хід гри, і, після якої, одна з груп візьме повний контроль над ситуацією, розвиваючи її за власним сценарієм.

Це не просто гра. Це – соціально-значущий проект, в якому будуть порушені такі теми, як забруднення навколишнього середовища та утилізація відходів, особливості та ризики Штучного Інтелекту, що стрімко вступає в наше життя, і посилення впливу онлайн комунікацій, плавно поневолюючих соціум.

IMG_0254_

 

«Futurism» – це понад рік підготовки, десятки акторів і півтори тисячі квадратних метрів території. Крім ігрових локацій, вас чекає зона бару, де завжди можна перевести подих міцними (і не дуже) напоями. До слова, сцена також не залишиться без уваги – там будуть відбуватися професійні танцювальні та вокальні номери, а відео проекції та інші спецефекти додадуть таємничості і яскравості всьому що відбувається.

Здається, ми забули сказати про головне. Прем’єра гри відбудеться 31 серпня на території креативного кластера Арт-завод Платформа, а квитки можна придбати на сайті http://futurism.mysteryplay.com.ua/

Ви готові до створення власного майбутнього? Тоді шукайте костюм, збирайте однодумців та ставайте першими учасниками наймасштабнішого імерсивні шоу в Україні!

IMG_0735_

 

Режисер Ігор Беліц, сценарист ігрової частини Максим Миклашевський, дизайн приміщення і декорації розроблялися студією «Fact Art», музика створювалася композитором і співачкою «Grisly Faye», продюсери проекту Юлія і Андрій Копилови.