Музично-поетичний онлайн перформанс дуету “Інша Тиша”

Початок: 17.04.2021 о 19:00
Закінчення: 17.04.2021 о 20:00
Адреса: Миколаїв,
Місце: Онлайн
Платформа MY ART

Завершено

Музично-поетичний перформанс дуету Інша Тиша
Музично-поетичний онлайн перформанс дуету “Інша Тиша”

17 квітня о 19:00 стартує онлайн-вечір музики та поезії з дуетом «Інша Тиша». Ініціатор заходу — Агенція розвитку Миколаєва та Платформою MY ART.

Дует «Інша Тиша» — це творча колаборація поетки Катерини Волошиної та музиканта Сергія Радзецького.

Програма «Магніти» — своєрідний музично-поетичний перфоманс, де вірші, перетікаючи один в одний, в уяві глядача малюють філософську картину світу від його зародження до безкінечності.

Програма з успіхом неодноразово звучала на багатьох сценах Києва і України ( Житомир, Дніпро, Харків, Суми, Чернігів, Одеса, Кропивницький, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Луцьк, Полтава, Миргород).

Онлайн-перформанс транслюватиметься у прямому ефірі на каналі організаторів у YouTube.

Катерина Волошина — київська поетка, авторка десяти поетичних збірок, співавторка шести музично-поетичних альбомів, учасниця різноманітних мистецьких проектів, активна суспільна діячка.

Сергій Радзецький — музикант, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалей в якості виконавця і композитора.

Захід відбудеться 17 квітня о 19:00 з трансляцією в прямому ефірі. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: bit.ly/connect_poetry

Посилання на подію в facebook.

Захід проходить в рамках Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CONNECT, що реалізується Платформою MY ART та Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Посольства США в Україні.