Вебінар “Молодіжні івенти майбутнього: як фестивалити після пандемії?”

Початок: 11.06.2020 о 16:00
Закінчення: 11.06.2020 о 17:30
Адреса:
Місце: онлайн
USAID_ВзаємоДія

Завершено

sacci_facebook_event_cover_27052020
Вебінар “Молодіжні івенти майбутнього: як фестивалити після пандемії?”

Всесвітньо відомий «Burning Man» будує своє віртуальне фестивальне містечко. Угорський Sziget та бельгійський Tommorowland вже офіційно скасували свої плани на 2020й. Деякі фестивалі все ще чекають на інструкції від урядів своїх країн. Цей рік, безперечно, створив купу викликів для організаторів заходів у всьому світі. Але також з’явилась можливість переосмислити свої підходи та знайти нові рішення.

Україна — не виняток, і ми теж пристосовуємося до нових реалій. Поки фізичні зустрічі неможливі, ми в USAID_ВзаємоДія працюємо в онлайні та плануємо майбутні заходи для молоді. Разом з організаторами й організаторками крутих молодіжних фестивалів ми зібрали всі підводні камені, які траплялись нам на шляху від ідей до їх реалізації. Якщо в тебе були думки про те, щоб організувати щось грандіозне у своєму містечку, а руки не доходили, то маємо хороші новини: ми підготували для тебе покрокову інструкцію. Завантажуй тут: https://cutt.ly/oyL0CVe, а поговоримо про неї вже зовсім скоро.

Будьмо оптимістами: хоч масові зібрання і заборонені, зараз саме той час, коли можна спокійно спланувати свій майбутній захід. Щоб трохи надихнути тебе і подискутувати про те, як карантин вплинув на плани «бувалих» організаторів з різних куточків України, до нас приєднаються:

- Ярослав Качмарський з Hamselyt festival
- Євгенія Васильєва з Авдіївка. Фестиваль Мистецтв
- Мар’яна Гулевич з America House Kyiv
- Олег Малець з Молодвіж
- Аліна Ханбабаєва з PLAN B fest

Якщо ти хочеш організувати молодіжний захід або вже це робиш і тобі цікавий досвід інших, долучайся онлайн, щоб послухати нас і поставити (не)зручні питання у четвер, 11-го червня, о 16:00. Трансляція буде доступна українською мовою на сторінках USAID_ВзаємоДія та America House Kyiv.

Подія у фб