Міжрегіональна Школа «Цінуймо Різноманітність!»

Початок: 24.08.2017
Закінчення: 27.08.2017
Адреса: вул. Соборна, 1-а, Кропивницький, Кіровоградська, 25006, Україна
Місце: Україна
Прес-клуб реформ
Телефон: 050-321-39-19
E-mail: [email protected]

Завершено

Автор лого - Ігор Соломаха
Міжрегіональна Школа «Цінуймо Різноманітність!»

Чотири дні поспіль – 24-27 серпня, – у місті Кропивницький (Кіровоградська область) відбуватиметься Міжрегіональна Школа «Цінуймо Різноманітність!».

Школа проходить у рамках проекту «Радіо Марафон Розмаїття», що його втілює у життя громадська організація «Прес-клуб реформ» за підтримки Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва на кошти German Marshall Fund та Charles Stewart Mott Foundation.

Участь у школі візьмуть 25 лідерів із числа внутрішньо переміщених осіб із Житомирської, Херсонської та Кіровоградської областей. Під час Школи мова йтиме про налагодження мирного діалогу та адвокасі, про міжкультурну взаємодію та права людини, як важливу частина досягнення миру. Тренерами під час Школи виступлять експертки Угорської Асоціації “Egyesek Youth Association”.

Учасникам школи із Житомирської та Херсонської областей компенсується проїзд (потягом, автобусом) та забезпечується проживання, харчування і навчальні матеріали. Щоб взяти участь у Школі, будь ласка, до 14-го серпня заповніть аплікаційну форму за посиланням.

Проект «Радіо Марафон Розмаїття», присвячений недискримінації такої уразливої групи у сучасному українському суспільстві, як внутрішньо переміщені особи. Проект має на меті підняти національні та місцеві дискурси щодо запобігання конфліктам між вимушеними біженцями та приймаючою громадою.