Міжнародний Форум «Демократія даних» (Вінниця)

Початок: 08.09.2017 о 10:30
Закінчення: 08.09.2017 о 18:30
Адреса: Вінниця,
Місце: буде повідомлено зареєстрованим учасникам

Завершено

afisha2
Міжнародний Форум «Демократія даних» (Вінниця)

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України, Інституту публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління  при Президентові України та депутата Європейського Парламенту, заступника керівника групи «Друзі європейської України», члена Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ Міхала Боні ініціює проведення одноденного міжнародного форуму.

«Демократія даних» – це новий погляд на дотримання демократичних стандартів та процедур щодо приватних та публічних даних, кількість яких щорічно збільшується. Розуміючи особливу роль застосування інформації та даних, як невід’ємної складової у взаємодії влади, громади та бізнесу, виникає потреба ініціювати дискусію в Україні щодо захисту персональних та авторських даних, правомірності використання та застосування в публічних процесах. Розмова про світові практики та українську реальність щодо даних є ключовою темою Форуму.

Міжнародний Форум «Демократія даних» – це захід, що об’єднає лідерів міжнародних, державних та неурядових інституцій, представників бізнесу, ІТ-сектору, наукового середовища та ЗМІ.

Захід відбудеться 08 вересня 2017 року у м. Вінниця.

Передня реєстрація для участі у Форумі обов’язкова. Зареєструватися на Форум можна за посиланням.

Кінцевий термін реєстрації – 27 серпня. Оскільки кількість місць обмежена, про результати відбору організатори повідомлять усіх заявників не пізніше 31 серпня. Організатори забезпечують харчування учасників, відшкодування проїзду в межах вартості купейних квитків, але не більше 500 грн. на одну особу та поселення (за необхідності).

За більш детальною інформацією звертайтесь до Софії Сакалош, координатора проекту, за ел. адресою [email protected] або за тел. +38 (093) 883 79 18

Партнери заходу: Державне агентство з питань електронного урядування України, Вінницька міська рада, Інститут публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління  при Президентові України

Інформаційний партнер заходу: Громадський простір

***Захід відбуватиметься у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та Фондом Innovbridge та Фонду Чарльза Стюарта Мотта.