Міжнародний фестиваль можливостей людей поважного віку «ЗОЛОТІ РОКИ 2019»

Початок: 22.09.2019
Закінчення: 24.09.2019
Адреса: Львів,
Місце: уточнюється

All-focus
Міжнародний фестиваль можливостей людей поважного віку «ЗОЛОТІ РОКИ 2019»

ГО”Золоті Роки” ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ у Третьому Міжнародному фестивалі можливостей людей поважного віку “Золоті роки 2019″, що пройде у рамках Всеукраїнського Форуму людей поважного віку у Львові.

Україна входить до числа тих європейських країн, у яких населення пенсійного віку складає значну частину. На 10 млн. працездатного населення припадає в країні 12 млн. пенсіонерів. Пенсія — це єдине джерело доходу пересічного українця в похилому віці. Водночас у багатьох європейських країнах люди поважного віку – «золотий фонд», тому там існують цілі програми та стратегії з поліпшення якості життя людей по виході на пенсію.

У співпраці з громадськими організаціями, за ініціативи ГО «Золоті Роки» у місті Львові з 2017 року почали напрацьовувати Стратегію підтримки та розвитку людей поважного віку, ініційовано цілу низку цікавих програм та проектів, як на міському, так і на регіональному та державному рівнях.

Враховуючи це, виникла необхідність формування комунікативної платформи, яка б дозволила окреслити актуальні для людей поважного віку питання та ініціювати зміни до застарілого законодавства в Україні.
Форум – найкращий майданчик, де можна обмінятись найкращими практиками, досвідом, розвивати актуальні напрямки роботи для людей поважного віку.

Форум покликаний розкрити і зберегти життєвий потенціал людей поважного віку, сприяти забезпеченню їх самореалізації у всіх сферах життя для задоволення особистих потреб, уподобань, залучення до процесів управління містом, опікунської підтримки і відкритого самовираження з метою гармонійного розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування в Україні.

Залучити людей поважного віку до процесів управління громадою та державою шляхом навчання методикам та інструментам публічного управління. Розвинути мережу осередків, які б задовольняли потреби людей поважного віку в їх розвитку, неформальному навчанні, самовираженні, презентації талантів та можливостей, веденні здорового способу життя. 

Форум сприятиме поглибленню поваги до людей старшого віку, розумінню їх ресурсності, життєвого потенціалу, бажанню консолідувати зусилля на всіх рівнях.

Місце зустрічі: м.Львів, УКРАЇНА.
Дата: 22.09.2019 – 24.09.2019р.
Організатор: ГО “Золоті Роки”
Затверджено і підтриманий: ГО «Золоті Роки» за підтримки Львівської міської ради.

Учасники Фестивалю: Запрошення представників з різних країн Європи.
Вікові категорії: -жінки -чоловіки – 55+; 60+; 65+;70+.
Фестиваль проводиться в категорії: Культурa. Неформальна освіта.

Основна мета зустрічі – фестивалю: залучення людей поважного віку від 55+ до культурно-освітніх заходів,відродження та популяризація української культури та встановлення контактів між представниками цієї вікової групи для того, щоб підвищити життєздатність учасників, почуття власної гідності.
Культура: беруть участь народні майстри, учасники творчих колективів.
1. Музика
2. Хорове виконання / кількість музикантів узгоджується з організаторами/.
3. Танець
4. Мистецтво і традиційні навички і звички.

Неформальна освіта: беруть участь представники інститутів громадського суспільства України та Європи, члени громадських об’єднань людей поважного віку, працівники територіальних центрів соціального обслуговування, університетів третього віку.

Термін та порядок подання заявок на участь у Форумі.
Реєстрація учасників за технічною заявкою (Додаток 1) до 1 липня 2019 року за електронною адресою: [email protected]. Попереднє повідомлення про бажання взяти участь у Фестивалі і потенційна кількість учасників -до 25 травня 2019 року.
ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ:
– проїзд, харчування та проживання – за рахунок учасників;
– екскурсії, що входять в програму заходів, є безкоштовними, можна замовити індивідуальні екскурсії для груп за додаткову плату.

За додатковою інформацією прошу звертатися:
організатор Третьої Міжнародної зустрічі-фестивалю в Україні Людмила Гришко,
+38(097)-20-999-80, [email protected], https://www.facebook.com/ludagryshko.