Міжнародні стажування: наважся на професійний виклик на конференції від AIESEC у Києві

Початок: 23.09.2023
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн

Завершено

Міжнародні стажування: наважся на професійний виклик на конференції від AIESEC у Києві

Відокремлений підрозділ ВМГО «АЙСЕК в Україні» у місті Києві організовує онлайн-конференцію, присвячену міжнародним професійним стажуванням. Вона відбудеться 23 вересня об 11:00 у Zoom

Якщо ти шукаєш спосіб розвинутись фахово та особистісно, а також познайомитися з новою культурою, ця подія може стати необхідним поштовхом до твого кроку за межі традиційного кар’єрного шляху.

Представники AIESEC у Києві та запрошені спікери з партнерських організацій дадуть відповіді на запитання:

  • Як стати привабливим/ою кандидатом/кою на бажану позицію?
  • Як зробити своє резюме цікавим для роботодавців?
  • Який досвід можна отримати під час професійного стажування в іншій країні? Думками поділяться учасниці програми Global Talent.

Відвідати конференцію запрошують усіх, хто цікавиться можливостями професійного зростання в омріяній сфері, прагне вивести своє резюме на новий рівень або хоче, та ніяк не наважиться, поїхати на стажування за кордоном.

Також команда департаменту вихідних професійних стажувань AIESEC у Києві у прямому ефірі підбере ідеальне стажування для охочих.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Більше про AIESEC в Україні та його проєкти на сайті та у соцмережах (InstagramTelegram і ТікТок).

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в цій тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють вирішенню таких проблем.