«Мінна небезпека, ризики для журналістів в зоні бойових дій»

Початок: 08.04.2022 о 11:00
Закінчення: 08.04.2022 о 13:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

cover_1
«Мінна небезпека, ризики для журналістів в зоні бойових дій»

Комісія з журналістської етики та Координатор проектів ОБСЄ в Україні розпочинає серію заходів присвячених посиленню спроможності журналістів працювати під час воєнного стану в Україні.  Запрошуємо 8 квітня 2022 року об 11:00 год – 12:30 (EEST) онлайн на першу практичну лекцію «Мінна небезпека, ризики для журналістів в зоні бойових дій».

Подія для усіх зацікавлених з Мільєнко Вахтаріч, технічним радником з протимінної діяльності Координатора проектів ОБСЄ, експертом з багаторічним міжнародним досвідом, який з 2017 року допомагає Україні впровадити системний підхід до гуманітарного розмінування. До цього, на різних посадах в CROMAC – Хорватському Центрі протимінної діяльності Мільєнко працював над розробкою та втіленням національної програми очищення територій, постраждалих від бойових дій, в тому числі був помічником директора CROMAC з міжнародного співробітництва та інформування про мінні ризики.

Модерує Андрій Куликов, Голова Комісії з журналістської етики.

Під час заходу, серед іншого, поговоримо про:

  • Які небезпечні ситуації можуть чекати на журналіста під час відвідання районів, де відбувалися інтенсивні бойові дії?
  • Види мін та інших вибухонебезпечних предметів, які ризики вони становлять?
  • Як визначити зони ризику, що треба робити, щоб мінімізувати небезпеку для себе та оточуючих? Правила безпечної поведінки та чого варто уникати.

Обов’язкова реєстрація https://forms.gle/YGcnUkGQX9b7LT9h8

Посилання на Zoom – буде повідомлене додатково після реєстрації.