Прагнете поглибити свої знання з медіа- та інформаційної грамотності, навчитися ефективно використовувати можливості штучного інтелекту та розробити власні щоденні практики, які допоможуть орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі?
Центр демократії та верховенства права продовжує свій освітній тур українськими містами для проведення офлайн тренінг “MIL Навігатор: практичний офлайн-інтенсив з медіа-, інформаційної грамотності та ШІ-грамотності”. Наступна зупинка – Хмельницький. Запрошуємо до участі 7 серпня молодь та студентів. Зареєструватися на захід можна 5 серпня за посиланням.
Під час тренінгу ви дізнаєтеся:
- як навички з медіа та інформаційної грамотності (MIL) допомагають не потонути в потоці новин, думок, фейків і алгоритмів;
- як штучний інтелект може сприяти поширенню дезінформації, фейкових новин і маніпуляцій та що з цим робити;
- як використовувати штучний інтелект для підвищення ефективності в навчанні, комунікації та створенні контенту.
Тренери заходу:
- Ірина Субота, менеджерка проєктів ЦЕДЕМ у сфері медіа- та інформаційної грамотності та протидії дезінформації.
- Олександр Монастирський, аналітик та тренер ЦЕДЕМ у сфері протидії дезінформації.
- Ольга Петрів, юристка ЦЕДЕМ, експертка з питань штучного інтелекту, членкиня Експертного комітету при Міністерстві цифрової трансформації України.
Захід відбудеться у місті Хмельницький 7 серпня з 14:00 до 17:00. Точну адресу буде надіслано зареєстрованим учасникам напередодні події.
Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена, тож просимо заповнити форму уважно. Підтвердження отримають відібрані учасники. Після завершення тренінгу всі учасники отримають сертифікати.
З будь-яких питань звертайтеся до Алєсі Ященко, менеджерки проєктів Центру демократії та верховенства права: [email protected].
«MIL Навігатор: практичний офлайн-інтенсив з медіа-, інформаційної та ШІ-грамотності» реалізовується Центром демократії та верховенства права в межах проєкту «Посилення медіа- та інформаційної грамотності і навичок у сфері штучного інтелекту для підвищення стійкості України» у партнерстві з ЮНЕСКО та за підтримки Японії. Проєкт є частиною ширших зусиль ЮНЕСКО щодо підтримки безпеки журналістів і свободи слова в Україні.