Мешканці Линовиці потребують знань щодо екологічної ситуації в своїй громаді – презентація

Початок: 29.12.2020 о 10:00
Закінчення: 29.12.2020 о 17:00
Адреса: вул. Незалежності, 14, с. Линовиця, Чернігівська, 17584, Україна
Місце: Будинок культури
Сіверський інститут регіональних досліджень
Телефон: 0937416292
E-mail: [email protected]

Завершено

pexels-pixabay-414798
Мешканці Линовиці потребують знань щодо екологічної ситуації в своїй громаді – презентація

  Яким є стан довкілля в Линовицькій громаді, які заходи вживаються щодо його захисту, – саме ці та інші результати прикладних досліджень екологічної ситуації та моніторингу екополітики будуть озвучені для представників місцевого самоврядування та громадськості під час громадських слухань, що відбудуться в селищі Линовиця 29 грудня 2020 р. Відповідні матеріали аналітичного звіту щодо екологічної ситуації презентуватимуть експерти Сіверського інституту регіональних досліджень в рамках проекту «Розробка та сприяння запровадженню політики охорони навколишнього середовища Линовицької громади».

 До участі запрошуються представники населених пунктів Линовицької територіальної громади, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

 Місце та час проведення слухань: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Линовиця, вулиця Незалежності, 14 (будинок культури).

  Початок: о 10.00 год.

 Реєстрація на участь у громадському обговоренні здійснюється за посиланням

  За довідками, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

  0979395367 – Анна Міден.

 Проєкт реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.