MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій

Початок: 24.04.2020 о 13:00
Закінчення: 24.04.2020 о 14:00
Адреса:
Місце: уточнюються
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні
Телефон: +38 044 504 22 66
E-mail: [email protected]

Завершено

meet_up
MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub 24 квітня 2020 року організовує тематичний онлайн-meet up, присвячений темі поєднання культури та новітніх технологій. Чому ми можемо навчитись один в одного, як разом зробити власні проєкти імерсивними та неповторними та, звичайно, як правильно подати заявку на конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології», щоб отримати від 300 тисяч євро на реалізацію вашої ідеї? 

В програмі заходу успішні проєкти, які вже подавались на конкурси програми “Креативна Європа”, або які вже отримували гранти від неї, розкажуть про: 

  • те, як знайти міжнародні партнерські організації для роботи на міжнародному рівні;
  • яка команда потрібна, щоб ефективно реалізовувати міжнародні проєкти та які компетенції в неї мають бути;
  • як налагоджувати роботу команди одразу в декількох країнах;
  • які тенденції до діджиталізації існують в різних сферах (культурна спадщина / туризм / експериментальне мистецтво / музична сфера) та як вони імплементовані в нинішніх проєктах. 

 

Організаціям та компаніям, які працюють у видавничій справі або культурній спадщині, перформативному та візуальному мистецтві, музеях, бібліотеках та культурних центрах, а також IT-компаніям та продакшенам, які працюють із VR, AI, блокчейном та алгоритмами та бажають реалізовувати крос-секторальний проєкт міжнародного рівня. 

Дата: 24 квітня 2020 року

Місце проведення: онлайн за підтримки I Cultural Business Hub 

Час: 13:00-14:00

Реєстрація: https://forms.gle/8fm8PaTjdnmSssjEA