Медіашкола в Сєвєродонецьку

Початок: 26.10.2018 о 08:00
Закінчення: 27.10.2018 о 17:00
Адреса: Сєвєродонецьк, Луганська обл., Україна
Місце: уточнюється

Завершено

севердонецьк
Медіашкола в Сєвєродонецьку

Запрошуємо журналістів та блогерів Луганської області на дводенну медіашколу, де ви розвінчаєте міфи освітньої та медичної реформи, із перших уст дізнаєтеся, як зміняться школи та заклади охорони здоров’я у області.

Також ви зможете оволодіти новими методами написання газетних матеріалів і як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Тренери Медіашколи:

  • Оксана Рябчун – медіа-тренерка, експертка з комунікацій
  • Яна Роганова –  Première Urgence Internationale, тренерка U-LEAD з підтримки медреформи
  • Каріна Фурса – тренерка з освітньої реформи, експертка ГО “Інша освіта”
  • Альона Романюк – тренерка з нових медіа

Тож не гайте часу і реєструйтеся на Медіашколу, яка відбудеться з 26 по 27 жовтня у Сєвєродонецьку. Остання дата подачі анкети – 16:00, 21 жовтня 2018 року. Участь у школі безкоштовна! Вартість дороги повертаємо!
За результатами конкурсу, кожен відібраний учасник отримає підтвердження участі на електронну пошту не пізніше 22 жовтня.

Додаткова інформація за тел.: 067 775 73 99 (Віталій), або за електронною адресою – [email protected]
Підписуйтесь на оновлення facebook-сторінки Центру “Ейдос”!

Медіашкола відбудеться у рамках всеукраїнського проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.