Медіа-кав’ярня з питань гендерної чутливості черкаських медіа

Початок: 19.06.2017 о 15:00
Закінчення: 19.06.2017 о 17:00
Адреса: бульвар Шевченка, 218, Черкаси,
Місце: кав’ярня "Італійський дворик"

Завершено

kava_1-520x245
Медіа-кав’ярня з питань гендерної чутливості черкаських медіа

Згідно гендерного моніторингу регіональних медіа, індекс гендерної чутливості черкаських медіа – один із найнижчих в Україні – 23%. Що вплинуло на цей показник? Хто найчастіше фігурує в публікаціях місцевих видань – жінки чи чоловіки – і при висвітленні яких тем? Чим зумовлений вибір осіб, які коментують подію чи дають експертну оцінку фактам і явищам? Як розпізнавати і не використовувати стереотипні образи і для чого нам фемінітиви?

Про ці та інші питання йтиметься під час першої в Черкасах гендерної медіа-кав’ярні, яка відбудеться 19 червня 2017 року (понеділок) о 15.00 год. у приміщенні кав’ярні Італійський дворик (бульвар Шевченка, 218).

На зустрічі буде презентовано також:

  • результати гендерного моніторингу черкаських медіа,
  • індекс гендерної чутливості українських медіа, сформований уперше в Україні (за результатами аналізу 90038 публікацій у 220 друкованих та інтернет-виданнях 22 областей)
  • посібник «Гендерна абетка для медіа».

Захід відбудеться за участі:

  • Оксани Ярош – гендерної експертки, експертки проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк)
  • Богдани Стельмах – координаторки Волинського прес-клубу, керівниці проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк)
  • Оксани Савицької – голови Черкаського прес-клубу.

До участі в медіа-кав’ярні запрошуються журналістки/журналісти черкаських медіа, громадські активістки/активісти, яким цікава дана тематика.

Під час зустрічі на учасників/учасниць чекає смачна кава/чай і тістечка.

Для реєстрації та додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до Оксани Савицької
(0984828979, e-mail: [email protected]. Останній день зголошення – 16 червня (включно).

_________________

Захід відбувається в межах проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки програми «У-Медіа» (Інтерньюз)