Які проблеми нас турбують?
Ось лише сухі факти, які говорять про по те, що продовжувати відстоювати свої права потрібно.
Оплата праці
Серед чоловіків вищу освіту мають 74%, а серед жінок — 85%. При цьому з технічних працівників або працівниць жінок – 63%, а серед керівного складу прідприємств жінок лише 19%.
Окрім цього, середній дохід жінок — приблизно 60% середнього доходу чоловіків
Насильство в родині
Насильство в сім’ї над жінками поширене в Україні. Станом на 11 листопада 2012 року на профілактичному обліку в органах внутрішніх справ перебували понад 117,4 тис. осіб, які вчинили насильство в сім’ї, з яких поставлено на облік — 73,1 тис. людей. Проте, як твердять експерт_ки, близько 75% жертв насильства ні до кого не звертаються по допомогу, решта переважно звертаються до інших родичів. Це означає, до дані правоохоронних орагнів не відображають реальної картини.
Диктатура “жіночності”
В ЗМІ, рекламі чи телебаченні жіноча зовнішність постає начебто окремо від особистості жінки. Зовнішності приділяють набагато більше уваги, ніж особистим якостям, а також оцінюють за зовнішністю та сексуальністю.
Невидимість
За даними Інституту Масової Інформації, на 2013 рік, в більшості випадків (63% в газетах, 76% в інтернеті та 100% у журналах) героями публікацій є чоловіки. Як експерток жінок запрошують менше, ніж в 30% випадків. Також, у ЗМІ героїнями публікацій є жінки тільки у випадках, коли матеріал стосується соціально-побутової тематики.
Так і складається враження, що жінки не можуть бути експертками поза кухнею, дітьми чи доглядом за зовнішністю.
Виходь на Марш за рівні права та можливості для всіх!
14:00, Львівська площа
Київ, 8 березня