Make IT Friday Cool #3: менеджмент команд та змін у компанії

Початок: 03.12.2021 о 17:30
Закінчення: 03.12.2021 о 19:00
Адреса: пр. Миру,93Б, Маріуполь, Україна
Місце: Центр стартапів 1991

Завершено

pexels-engin-akyurt-3228878
Make IT Friday Cool #3: менеджмент команд та змін у компанії

Зроби п’ятницю святковою, а бізнесові навички сильнішими. Запрошуємо на третю зустріч Make IT Friday Cool #3 від ІТ-компанії MakeBeCool та Центру стартапів 1991 для всіх, хто працює в ІТ.

Хто спікер?

Михайло Верескун, д.е.н., професор кафедри економіки підприємств Приазовського державного технічного університету. Має понад 20 років досвіду роботи з підготовки професійних кадрів, читає фахові дисципліни про економіку підприємництва, оцінку ризику, управління інфраструктурою та soft skills для спеціалістів. Тема виступу: “П’ять вад команди: знайти та знешкодити”.

Максим Туру, CDO Chief Design Officer у компанії MakeBeCool, має 8 років досвіду. Вважає, що зміни це — частина сталого розвитку компаній. Щоб ефективно підготувати умови, супроводжувати зміни та отримувати прогнозовані результати, слід дотримуватись простих інструкцій, про які й розповість на зустрічі. Тема виступу: “Управління змінами у компанії”.

Коли? 3 грудня, старт о 17:30.

Де? Офлайн та онлайн у Центрі стартапів 1991.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/Cibtry26Yh1opNfN8.

Важливо: всі учасники, які планують офлайн присутність на заході, повинні мати “зелений” COVID-сертифікат. Для безпеки учасників запрошуємо долучитися до онлайн-трансляції.

Захід проводять Центр розвитку стартапів, ГО SocialBoost та компанія MakeBeCool за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.