LvBS запрошує: «Арт-бізнес: як це працює. Київ»

Початок: 20.12.2018 о 19:00
Закінчення: 20.12.2018 о 20:30
Адреса: вул. Івана Мазепи, 10A, Київ, Україна
Місце: Київський центр УКУ
Львівська бізнес-школа УКУ E-mail: [email protected]

Завершено

арт-київ
LvBS запрошує: «Арт-бізнес: як це працює. Київ»

20 грудня 2018 року Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на унікальну подію для українського бізнес-середовища – лекцію Олени Грабб, магістра ведення бізнесу у сфері мистецтв Інституту Sotheby’s,  «Арт-бізнес: як це працює. Київ».

Окрім традиційних активів (акції, облігації, валюта) все більшої популярності набувають альтернативні: твори мистецтва, колекційні вина, ювелірні вироби та ін. Інвестиційна спроможність таких активів у світі – 1 мільярд доларів США на рік. І хоча в Україні такі способи накопичення активів ще не дуже популярні, закордонні колекціонери розуміють: мистецтво – це не тільки вираження власної індивідуальності, це – бізнес, що приносить колосальні прибутки.

Чи готовий український ринок розвиватися у напрямку арт-бізнес? Що таке wealth management та чому варто вкладати не лише в нерухомість? На ці та інші запитання відповість Олена Грабб, магістр ведення бізнесу у сфері мистецтв Sotheby’s Institute of Art (Лондон), магістр міжнародного права університету Едінбурга, має понад 15 років юридичної та бізнес практики у міжнародних компаніях, співзасновниця видавництва «Magenta Art Books».

Усі дані у лекції будуть підтверджені графіками, цифрами, кейс-стаді. Як і кожен вид бізнесу, арт-бізнес має чітку аналітику прибутків та інвестиційних можливостей і ми пропонуємо вам про це дізнатися детальніше.

Коли: 20 грудня 2018 року, реєстрація о 19:00
Де: Київський центр УКУ, вул. Івана Мазепи, 10A, Київ
Купити квитокhttps://goo.gl/atmHA7

Контактна особа: Світлана Кирильчук[email protected]  +38067 76 00 779.

Довідка. Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) — школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 10 років. Місія: LvBS – “Україна на бізнес-карті світу”. Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють такі програми: Key Executive MBA – програма особистого та професійного розвитку для власників та керівників бізнесу; MS in Technology Management для ІТ-управлінців; MA in Human Resources and Organizational Development – програма для тих, кого цікавить професія управління персоналом та організаційний розвиток; MS in Innovations and Entrepreneurship для молодих стартаперів; програми управлінського розвитку. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.