«Леся» запрошує на виставку фоторобіт молоді Донбасу

Початок: 27.10.2019 о 14:00
Закінчення: 27.10.2019 о 18:00
Адреса: вул. Енгельса 112, Дружківка, Донецька область, Україна
Місце: Приміщення міської бібліотеки імені Лесі Українки

Завершено

4
«Леся» запрошує на виставку фоторобіт молоді Донбасу

27 жовтня в 14:00 у Дружківці у приміщенні міської бібліотеки імені Лесі Українки відкриється фотовиставка робіт випускниць і випускників Фотомайстернь, що пройшли цього літа у Слов’янську, Дружківці, Торецьку та Авдіївці.

2

Фотомайстерні МедіаЛаб Донбас – спільний проект німецької організації Європейська Медіа Ініціатива і громадської організації «Нова Дружківка». Протягом навчання у Майстернях дівчата і юнаки отримали навички роботи із дзеркальною фотокамерою, навчилися прийомам візуального сторітеллінга і створили фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу», які і будуть представлені у Дружківці.

«Ні для кого не таємниця, що молодь їде з Донбасу в пошуках кращих можливостей для навчання, роботи і життя», – каже ініціаторка проекту Олена Жерздева, – «Для нас було важливо, щоб хлопці та дівчата, працюючи над фотоесе, ближче познайомилися зі своїм безпосереднім оточенням, з людьми, з якими вони, можливо, до сих пір не спілкувалися – з продавщицею з сусіднього магазину, з дітьми, що грають на майданчику у дворі, з медсестрею з лікарні навпроти свого будинку. Нам хотілося, щоб вони позитивно подивилися на людей, що живуть поруч, і побачили цікаве у своєму повсякденному житті. Ми сподіваємося, що досвід роботи над фотоесе дозволив молоді поглянути на своє місто по-іншому».

3

На виставці, яка триватиме до 10-го листопада, будуть представлені 20 фотоесе хлопців і дівчат у віці від 14-ти до 20-ти років. На вернісажі будуть вручені призи за найкращі фотоісторії. Головний приз – дзеркальна камера Nikon. На відкритті виставки відвідувачі зможуть поспілкуватися з авторами фоторобіт і взяти участь у невеликій культурній програмі.

Виставка у Дружківці – перша збірна виставка фоторобіт молоді Донбасу. Наступного року організатори планують показати ці роботи у Дніпрі, Києві та Берліні.

8

 «Результатами проекту дійсно можна пишатися – наші випускники за короткий час змогли навчитися строітеллінгу і створили унікальні історії, з якими ми і запрошуємо познайомитися всіх бажаючих» – каже Сергій Коровайний, київський фото-документаліст і один з кураторів фотомайстерні.

Період роботи виставки – з 27 жовтня по 10 листопада 2019 року, з 10:00 до 18:00 (вівторок – вихідний)

Вернісаж: 27.10. о 14:00

Адреса виставки: Дружківка, вул. Енгельса 112, бібліотека імені Лесі Українки, культурний простір «LESYA HUB», 1-й поверх

Фотомайстерні і фотовиставка проходять за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини – в рамках програми по розширенню співпраці з громадськими організаціями країн Східного партнерства.

 

1 56