Лекція  «Як визначити свої сильні сторони та розвинути навички самопрезентації»

Початок: 09.09.2022 о 18:00
Закінчення: 09.09.2022 о 19:30
Адреса:
Місце: Трансляція у YouTube
Happy Monday, ООН Жінки

Завершено

web_НК_Ганна Різніченко
Лекція  «Як визначити свої сильні сторони та розвинути навички самопрезентації»

Щоб знайти класну роботу, недостатньо бути хорошою спеціалісткою потрібно також вміти правильно себе презентувати. Для цього дуже важливо розуміти свої переваги як спеціаліста та навчитися робити акцент на своїх сильних сторонах, спілкуючись із рекрутер/-ками. Саме про це ми говоритимемо на лекції «Як визначити свої сильні сторони та розвинути навички самопрезентації» в межах проєкту “Women For The Future” для українок, які втратили роботу та/або джерела доходу. 

9 вересня 

18:00-19:30 (UTC+03) 

Трансляція у YouTube

Теми, які обговоримо:

  • інструменти для аудиту своїх сильних сторін
  • як виділити свої конкурентні переваги?
  • як прокачати навички самопрезентації?

Спікерка: Ганна Різниченко — психологиня, психотерапевтка, спеціалістка з профорієнтації підлітків та дорослих. Співавторка всеукраїнського тестування для підлітків HR You. Випускниця Вісбаденської академії психотерапії (Німеччина). Сертифікована фахівчиня з провідних профорієнтаційних методик (Магелано, SDS-5, Стажери та інші). Співпрацює з MBA Kids International, Giunti Psychometrics Ukraine, Karandash, ZNO.ua, Setstud, Освітнім Хабом міста Києва.  

Участь безкоштовна. Просто зареєструйтесь за лінком: https://forms.gle/ceyStap1V2CNXduP7 

______

Захід є частиною навчального курсу з працевлаштування та пошуку роботи в межах проєкту “Women For The Future”. Більше про курс: https://women.happymonday.ua/#initiatives

Проєкт “Women For The Future” реалізується за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.