Лекція від Андрія Куликова “Роботи не плачуть. 4 важливі правила успішної журналістики?”

Початок: 11.12.2020 о 12:00
Закінчення: 11.12.2020 о 13:30
Адреса: Україна
Місце: онлайн

Завершено

Фотография Facebook Обложка, копия
Лекція від Андрія Куликова “Роботи не плачуть. 4 важливі правила успішної журналістики?”

11 грудня 2020 року о 12:00 год відбудеться онлайн-дискусія «Роботи не плачуть. 4 важливі правила успішної журналістики?» від Комісії з журналістської етики.

Розмова усіх зацікавлених з Андрієм КУЛИКОВИМ, професійним теле- і радіоведучим, медіатренером, співзасновником Громадського радіо, Головою Комісії з журналістської етики.

Журналіст розповість про свій досвід, починаючи від пропагандистської англомовної газети УРСР на закордон «News from Ukraine» та Української служби Бі-Бі-Сі (Лондон), роботі на політичному ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV та заснування незалежного мовника «Громадське радіо» у 2013 році.

До участі запрошуються журналісти та редактори місцевих, регіональних та всеукраїнських медіа, медіаексперти та громадські активісти у сфері медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників.

Обов’язкова реєстрація 

Посилання на Zoom  – буде повідомлене додатково після реєстрації

Подія на Фейсбуці

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста.