Лекція “Освіта у сфері міжнародного бізнесу та менеджменту”

Початок: 23.05.2018 о 17:00
Закінчення: 23.05.2018 о 18:00
Адреса: вул. Пимоненка, 6, Київ, Україна
Місце: Американський дім у Києві

Завершено

освіта
Лекція “Освіта у сфері міжнародного бізнесу та менеджменту”

Основною причиною отримання освіти в сері бізнесу є підвищення кваліфікації. Щороку, більш ніж 100 000 студентів випускаються з тисяч бізнес-шкіл по всьому світу. Тому конкурси на посади дуже високі, і студенти мають виділятися з-поміж інших та розуміти, чим їх освіта відрізняється від стандартного МВА або загальної освіти в сфері менеджменту. У відповідь бізнес-школи формують партнерські зв’язки з іноземними організаціями, щоб запропонувати спільні програми, які роширюватимуть кар’єрні перспективи студентів.

Ця презентація дозволить вивчити тенденції світової бізнес освіти та показати, як американські та українські освітні партнери реагують на попит на глобалізовану бізнес освіту, яка задовольняє потреби студентів на початку своєї кар’єри та протягом всього свого робочого життя.

На заході будуть презентовані спільні магістерські програми МВА та Міжнародний менеджмент університетів Редлендс, США та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Робоча мова – англійська.
Приєднуйтесь до нас онлайн за адресою: https://youtube.com/user/EACKyiv
Будь ласка, не забудьте взяти паспорт або водійські права!

Коли: 23 травня, 17:00
Де: Американський дім, вул. Пимоненка, 6

————————————

EducationUSA є мережею Державного департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більш як 170 країнах.
Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки.