Лекція Мирослава Грінберга про толерантність

Початок: 26.11.2021 о 17:00
Закінчення: 26.11.2021 о 18:30
Адреса: платформа zoom і на сторінці «Простору толерантності» у фейсбуці,
Місце: онлайн
Київський освітній центр «ПРОСТІР ТОЛЕРАНТНОСТІ» E-mail: [email protected]

Завершено

259990866_6268610863361_1241182374399489047_n.png
Лекція Мирослава Грінберга про толерантність

Відкрита лекція «Чи можна це терпіти: джерела та обгрунтування толерантності»!

Коли: 26 листопада, 17:00
Де: на платформі zoom і на сторінці «Простору толерантності» у фейсбуці

Лектор: Мирослав Грінберг, співзасновник «Простору толерантності», тренер з громадянської освіти, міжкультурного діалогу, протидії расизму, недискримінації, автор навчально-методичних посібників.

Про що поговоримо — розповідає Мирослав:

«Поняття толерантності зараз таке заїжджене, що його значення починають втрачатись. Толерантністю часто називають усе хороше — від прав людини до співчуття. Мені здається, варто повернутись до джерел толерантності, знову поговорити про її виникнення в історії людства і про те, що таке толерантність зараз: як вона проявляється, з чого складається. І чому не треба (і навіть не бажано, а скоріш за все — неможливо) бути толерантним до темношкірих, гомосексуальних людей і людей різного етнічного походження (так, я провокую).

Обіцяю лекцію і спробую відповісти на ваші питання. Ми зосередимось на західноєвропейському розумінні толерантності. Звісно, мислителі інших регіонів зробили свій внесок у розуміння толерантності (і цей внесок зростає), але неможливо осягти неосяжне. Тому поговоримо про обгрунтування толерантності від л’Опиталя до Форста, спробуємо розібратись в позиціях толерантності за Волцером в її структурі за Ніколсоном. І подивимось, чи можна і чи треба бути толерантними до людей з інвалідністю (так, знову провокація)».

Приєднатись до конференції в zoom і поставити питання Мирославу можна лише за попередньою реєстрацією.

Запрошення ви отримаєте за день до лекції на вказану електронну адресу.