Лекція-дискусія «Жіночий слід у топонімах міста: коли Миколаєву буде чим похвалитися»

Початок: 31.08.2023 о 18:00
Закінчення: 31.08.2023 о 19:00
Адреса: Миколаїв,
Місце: Платформа MY ART

Завершено

«Жіночий слід у топонімах міста»: коли Миколаєву буде чим похвалитися
Лекція-дискусія «Жіночий слід у топонімах міста: коли Миколаєву буде чим похвалитися»
Запрошуємо на лекцію-дискусію «Жіночий слід у топонімах міста: коли Миколаєву буде чим похвалитися?» з незалежною експерткою у сфері мистецтва Яною Давиденко.
 
Захід відбудеться 31 серпня о 18:00. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією тут. Про місце проведення заходу буде додатково повідомлено зареєстрованим учасникам.
 
Скільки ж назв вулиць Миколаєва демонструє вплив жінок на становлення України та діяльність жіноцтва на благо людства? А можете пригадати хоча б одну назву? Плеяда українок, які досягли неймовірних успіхів у цілому спектрі професій та тоді ще не жіночих видах діяльності, безперечно, заслуговує увіковічнення. І якщо розпочати можна з досить відомих імен Ольги Кобилянської, Олени Теліги, Квітки Цісик, Тетяни Яблонської, то постаті Ганни Барвінок, Мілени Рудницької, Олени Вітер, Галини Дідик, Анни Храпливої, Айше Сеїтмуратової та інших потребують додаткових роз’яснень.
 
Яна Давиденко – історикиня, лекторка, незалежна експертка у сфері мистецтва.
 
Проект “Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва” реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна