Лекція-дискусія: “КОЗАЦЬКА АТЛАНТИДА: чому і як зникла Гетьманщина?”

Початок: 27.02.2016 о 16:00
Закінчення: 27.02.2016 о 19:00
Адреса: вул. Володимирська, 2, Київ,
Місце: Національний Музей Історії України
Відкрита Школа Історії

Завершено

відкрита школа історії - козаки
Лекція-дискусія: “КОЗАЦЬКА АТЛАНТИДА: чому і як зникла Гетьманщина?”

Кандидат історичних наук, Олексій Сокирко прочитає лекцію та поговорить з усіма охочими про загибель Гетьманщини.

В середині XVII ст. країна козаків стало одним із наймогутніших політичних утворень Східної Європи. Про перемоги гетьманської армії писали газети, говорили монархи й дипломати. Гетьманщина стала одним із знакових періодів у вітчизняній історії, а її головний персонаж – козак – частиною національного міфу. Чому ж все це пішло в небуття? Як сталося, що виграючи битви. Козацька держава програвала війни та політичної двобої? Зрештою, чому все це скінчилося?

Олексій Сокирко кандидат історичних наук, викладач Київський національний університет імені Тараса Шевченка (офіційна), член редколегії всеукраїнського науково-популярного історично-філологічного часопису “Київська Старовина”

Лекція-дискусія відбуватиметься в рамках проекту Відкрита Школа Історії. Це спільний громадський проект від ГО Патріотичні ініціативи та інтернет-порталу Likбез. Історичний Фронт.

Партнери проекту:
Інститут історії України НАН України,
Український інститут національної пам’яті,
Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка,
Національний Музей Історії України – НМІУ.

Проект відбувається за підтримки Адміністрації Президента України.

Автори популярного інтернет-проекту “LIKБЕЗ. Історичний фронт” – фахові історики, представники провідних наукових та освітніх установ України – починають цикл відкритих лекцій, спрямованих на розвінчання історичної міфотворчості та ідеологізації історії. Інформація, яку отримають слухачі, допоможе орієнтуватися у тих історичних темах, що на сьогодні стають об’єктом маніпулювання під час інформаційної війни та політичних дискусій.

Проект є некомерційним та позаполітичним.
Захід є БЕЗКОШТОВНИЙ, проте організатори лекції просять слухачів в якості внеску на допомогу музею купувати найдешевший вхідний квиток (10 грн.) Звісно, ПРИ БАЖАННІ підтримати наш проект.

Лекції триватимуть щонайменше до літа 2016 року, раз на два тижні.

Подія у FB.