Презентація проекту «We build Smart Cities» – від обговорення до втілення» (Броди)

Початок: 16.02.2018 о 11:00
Закінчення: 16.02.2018 о 17:00
Адреса: вул. Юридика, 9, Броди, Львівська обл.,
Місце: Готель «Європа»
Проект “Київський діалог”
Телефон: 0672612058
E-mail: [email protected]

Завершено

ПОРАДНЯ
Презентація проекту «We build Smart Cities» – від обговорення до втілення» (Броди)

16 лютого у м. Броди відбудеться Порадня – «Теорії і практики побудови розумного міста: початок». Це стане першим етапом проекту «We build Smart Cities»: від обговорення до втілення», що проходить у рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

Загалом, протягом лютого-травня відбудеться три Порадні, метою яких є: ознайомити владу, громадськість, бізнес з інструментами та ідеологією Smart City; показати досвід м. Дрогобича у запровадженні електронного урядування та електронної демократії; пояснити, що таке відкриті дані та як працюють електронні сервіси, як громада може брати участь в управлінні містом; розповісти про «розумну» систему міських проектів та застосування міжнародних стандартів сталого розвитку міст в Україні.

«Як результат ми плануємо отримати дорожню карту для конкретного міста. Зрозуміємо, як в ньому реалізовувати проект «Smart City», як зробити третину сервісів у місті електронними, які напрацювання нормативної бази для цього потрібні, а також  побудуємо діалог між громадськістю та владою про важливість, невідворотність та безповоротність цих змін», – розповів координатор проекту «Київський діалог» Станіслав Безушко.

Окрім цього учасники проекту будуть мати можливість поспілкуватись в Skype-режимі з відомими людьми з різних сфер на тему важливості впровадження політики відкритості.

Присутнім нададуть всі необхідні матеріали.

Захід розпочнеться о 11:00 в готелі «Європа» (вул. Юридика, 9).

Реєстрація за посиланням.

Довідка:

«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.

Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.

Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.

У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.

Контактна особа:

Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів

Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/stanislavbezushko