Курс «Бухгалтерський облік приватного підприємця»

Початок: 18.04.2024
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Бухгалтерський облік приватного підприємця
Курс «Бухгалтерський облік приватного підприємця»

Якщо ви опинилися в ситуації вибору нового напрямку в своїй професійній діяльності та розглядаєте створення/розвиток власного бізнесу, або просто хочете освоїти ази нової професії – наша наступна новина саме для вас!

Новий старт (весняний) нашого популярного онлайн курсу «Бухгалтерський облік приватного підприємця» – це саме той вибір, який варто зробити бухгалтеру-початківцю, або успішному приватному підприємцю, який вирішив самотужки вести облік власного бізнесу. Також програма може бути цікава тим бухгалтерам, які хочуть опанувати комплексний бухгалтерський облік приватного підприємця.

Вже четвертий рік ми з успіхом реалізуємо цей авторський курс у співпраці з нашою харизматичною тренеркою Дар’єю Трачовою. Вона з легкістю перетворює складні речі на прості та зрозумілі кроки, які треба здійснити на шляху до опанування бухгалтерських фішок.

Подробиці програми та умов участі у курсі за посиланням.

Старт занять 18 квітня – щочетверга та щосуботи вас чекатимуть неймовірні дві години занурення у новий, проте дуже цікавий контент!

Реєстрація триває майже до початку курсу, проте рекомендуємо залишити заявку раніше, адже кількість учасників у групі обмежена.

Заняття курсу відбуватимуться в онлайн-форматі, з безпосереднім спілкуванням з тренеркою, вагомим зворотнім зв’язком та домашніми завданнями.

Попереджаємо! Легко не буде!

Проте це той самий випадок, коли важко у навчанні та легко… далі по життю і не лише у професійному вимірі.

Перевагою саме цього курсу є те, що створена спільнота учасників курсу має змогу продовжити спілкування у створеному чаті курсу, обмінюватися досвідом, спільно вирішувати складні кейси, надавати один одному корисні матеріали та приклади, отримувати поради від тренерки і після завершення курсу.