КСВ сніданок “Поведінкові науки: як використовувати у КСВ проектах”

Початок: 03.10.2019 о 10:00
Закінчення: 03.10.2019 о 12:00
Адреса: Костьольна, 3, Київ,
Місце: в Tres Francais

Завершено

ксв сніданок
КСВ сніданок “Поведінкові науки: як використовувати у КСВ проектах”

Центр “Розвиток КСВ” запрошує компанії та організації на КСВ сніданок, присвячений темі поведінкової науки. Він відбудеться 3 жовтня, о 10 годині, в ресторані Tres Francais, за адресою вул. Костьольна, 3.

Запрошена лекторка – старша викладачка кафедри зв’язків з громадськістю Києво-Могилянської Академії міжнародна експертка з комунікацій Анастасія Нуржинська. 

На заході поговоримо про:

– Поведінкову науку та інсайти аудиторії
– Як використовувати поведінкову науку у комунікаціях та стратегіях
– Як соціальні норми, стимули, емоції, забов’язання впливають на поведінку людини
– Тестування та дослідження

Детальніша інформація про спікерку Анастасію Нуржинську: За останні 15 років організувала понад 25 інформаційних кампаній для ЄС, ПРООН, ЮНІСЕФ, Ради Європи, Британської Ради у країнах Азії, Африки, Європи та на Балканах. Доктор філософії, магістр права та журналістики, вивчає поведінкову науку у London School of Economics. Анастасія ділиться професійним досвідом під час викладання, проведення тренінгів та онлайн курсів.

Контакти: (044) 292 02 48

Реєстрація на КСВ сніданок- https://bitly.su/ux7V6

Довідка: CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

www.csr-ukraine.org