Круглий стіл онлайн з питань розробки та реалізації корекційних та консультаційних онлайн-послуг для злочинців, що скоїли сексуальне насильство над дітьми, зокрема в Інтернеті

Початок: 11.08.2020 о 12:00
Закінчення: 11.08.2020 о 14:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Міжнародна онлайн-конференція _Діти та Інтернет – відповідь держави!_ (4)
Круглий стіл онлайн з питань розробки та реалізації корекційних та консультаційних онлайн-послуг для злочинців, що скоїли сексуальне насильство над дітьми, зокрема в Інтернеті

Круглий стіл онлайн з питань розробки та реалізації корекційних та консультаційних онлайн-послуг для злочинців, що скоїли сексуальне насильство над дітьми, зокрема в Інтернеті – перший захід в рамках Міжнародної онлайн-конференції “Діти та Інтернет – відповідь держави!” для фахівців системи правоохоронних органів та державного сектору у сфері освіти та соціального захисту населення.

Спікер: Donald Findlater, директор консультаційної лінії Stop It Now! у Великобританії та Ірландії, The Lucy Faithfull Foundation.

11 серпня о 12:00 разом із Дональдом ми:
– поговоримо про британську систему роботи з людьми, які вчинили злочини сексуального характеру проти дітей в онлайні і офлайні,
– обговоримо роботу консультаційної лінії для потенційних злочинців і корекційну програму для тих, хто вже скоїв злочин.

Адже робота зі злочинцями не завершується після судового процесу і позбавлення волі, оскільки існують ризики здійснення повторних злочинів. Які можна було б попередити ще на початковому етапі завдяки існуванню діючих консультаційних програм.

Міжнародна онлайн-конференція відбувається з ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби в партнерстві з ABA ROLI Ukraine, освітнім проєктом #stop_sexтинг та Службою порятунку дітей.

Дата: 11.08.2020
Час: 12:00
Мова: англійська та українська (синхронний переклад).
Форма реєстрації: тут.
(активна до 10:00 10 серпня).

До зустрічі онлайн!