Круглий стіл «Інструменти місцевої демократії у регулюванні та дерегуляції водної галузі»

Початок: 30.04.2021 о 14:00
Закінчення: 30.04.2021 о 16:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Телефон: +38 067 821 13 43

Завершено

image_2021-04-29_18-32-53
Круглий стіл «Інструменти місцевої демократії у регулюванні та дерегуляції водної галузі»

30 квітня 2021 з 14:00 до 16:00 відбудеться публічне обговорення в форматі Круглого стілу на тему: «Інструменти місцевої демократії у регулюванні та дерегуляції водної галузі»

Проектом “Найкращі практики місцевого самоврядування”, що впроваджується місцевими Коаліціями за підтримки експертів Реанімаційного Пакету Реформ, було підготовленого проект Дорожньої карти реформ по напрямку «Місцева демократія». В рамках реалізації «Концепції розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві на 2019-2030 роки» пройде публічне обговорення інструментів місцевої демократії у регулюванні та дерегуляції водної галузі та напрацювання рекомендацій до підготовленої ДКР щодо впровадження реформ по напрямку «Місцева демократія» в місті Миколаєві.

Коли: 30.04.2021, з 14.00 до 16:00

Формат: онлайн за посиланням.

Трансляція в YouTube.

Організатори: коаліція Миколаївської регіональної платформи реформ спільно з Миколаївською міською радою. Модератор: Артем Ващиленко – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, голова Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу.

Вступне слово:

  • Віталій Луков – перший заступник Миколаївського міського голови.
  • Артем Ващиленко – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, голова Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу.

Спікери:

  • Валерій Вєтров – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, представник Громадської ради при Державній регуляторній службі України.
  • Михайло Золотухін – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ.
  • Дмитро Іванов – Голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою міста, промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, інформаційних технологій та діджиталізації Миколаївської міської ради, директор «Артель ЛТД».

У заході візьмуть участь представники місцевої влади, комунальних та громадських організацій, академічної спільноти, власники маломірних суден, інші зацікавлені сторони.

Заплановано презентацію з подальшим публічним обговоренням Дорожньої карти реформ, направлених на напрацювання інструментів місцевої демократії у регулюванні та дерегуляції водної галузі, за участі Коаліції провідних громадських організацій та експертів Коаліції РПР.

Метою Круглого столу є визначення короткострокових і перспективних заходів щодо розробки та впровадження інструменти місцевої демократії у регулюванні та дерегуляції водної галузі міста Миколаїв.

Результати обговорення будуть взяті для подальшого опрацювання.

За додатковою інформацією звертайтеся за к.т. +38 067 821 13 43