Круглий стіл “Європейським реформам – зелені орієнтири: Екологічна відповідальність. Система торгівлі викидами.”

Початок: 11.05.2018 о 11:00
Закінчення: 11.05.2018 о 15:00
Адреса: вул. Володимирська, 55, Київ,
Місце: Конференц-зал Національної академії наук України
вул. Володимирська, 55

Завершено

EUpdate
Круглий стіл “Європейським реформам – зелені орієнтири: Екологічна відповідальність. Система торгівлі викидами.”

Запрошуємо взяти участь в круглому столі “Європейським реформам – зелені орієнтири: Екологічна відповідальність. Система торгівлі викидами”.

Метою заходу є обговорення можливостей впровадження в Україні Директиви про екологічну відповідальність та європейської системи торгівлі викидами, використовуючи досвід ЄС. Адже, в процесі євроінтеграційних реформ, у тому числі у сфері довкілля та зміни клімату, нам часто бракує інформації про чинний порядок денний Європейського Союзу у відповідній сфері та як ми можемо використати досвід ЄС з того чи іншого питання.

Організатори круглого столу – Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” та Експертно-дорадчий центр “Правова аналітика”. Захід включатиме презентацію аналітичних документів:

  • “Екологічна відповідальність: досвід ЄС та можливості для України”;
  • “Європейська система торгівлі викидами та перспективи впровадження системи торгівлі викидами в Україні”.

Круглий стіл відбудеться 11 травня 2018 року з 11:00 до 15:00 в конференц-залі Національної академії наук України, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55.

Для участі у заході, будь ласка, заповніть форму до 7 травня 2018 року (включно).

За додатковою інформацією звертайтеся до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля” Зоряни Козак ([email protected] , +38 032 242 22 84).

Захід проводиться в рамках проекту “Сприяння європейським реформам у сфері довкілля та зміни клімату в Україні” під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС .

Довідка:

Проект “Сприяння європейським реформам у сфері довкілля та зміни клімату” спрямований на підтримку  екологічних реформ в Україні через поінформованість та розвиток діалогу між зацікавленими особами на основі європейського досвіду. Інформування про основні поточні питання у сфері охорони довкілля і зміни клімату в ЄС, а також досвід подолання труднощів країнами-членами ЄС сприятиме обізнаності усіх зацікавлених сторін щодо потреб, вимог і шляхів екологічної євроінтеграції та встановленню ефективної комунікації між ними.

Проект реалізовує Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» спільно із Експертно-дорадчим центром «Правова аналітика»  за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках  грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy/).

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»