Круглий стіл експертів “Салон краси для бабусь та дідусів”

Початок: 31.01.2020 о 17:30
Закінчення: 31.01.2020 о 19:30
Адреса: вул. Парково-Сирецька, 23, Київ, місто Київ, 03134,
Місце: МБФ Let's help
МБФ Let’s help
Телефон: +38 067 326 02 15
E-mail: [email protected]

Завершено

Круглий стіл експертів "Салон краси для бабусь та дідусів"
Круглий стіл експертів “Салон краси для бабусь та дідусів”

Команда благодійного фонду Let’s help потребує експертної думки  фахівців сфери краси!

Запрошуємо всіх взяти участь у круглому столі.  

Збираємося 31 січня у дружній атмосфері обговорити коло питань вашої компетенції. 

Раніше Фонд Let’s help декілька разів організовували виїзні салони краси до геріатричних пансіонатів та бачили радісні обличчя бабусь та дідусів. Багато хто з них не могли пригадати, коли останнього разу відвідували салон краси або робили манікюр. Найпростіші процедури, які їм може зробити персонал, – підстригти волосся та підрізати нігті. Дехто на це погоджується неохоче.

Ми хочемо бачити більше радісних облич наших підопічних, тому було б добре, якби у кожному пансіонаті був свій салон краси.

Саме тому нам потрібна консультація спеціалістів: перукарів, подологів, майстрів манікюру та педикюру, виробників та дистриб’юторів обладнання й матеріалів, представників шкіл, які готують таких фахівців, салони краси для обговорення питань:

  •  організації салонів краси на місцях;
  •  необхідного обладнання, інструментів тощо;
  •  рекомендації по догляду за літніми людьми;
  • та інших питань, які можуть виникнути під час зустрічі.

Ваші експертні думки та досвід нам необхідні.

Ольга Бондеренко

“Друзі, а ви знаєте що в геріатричних пансіонатах дуже мало дзеркал? 

Навіть над умивальниками рідко де є. Знаєте чому?

Ми спостерігаємо за цим фактом уже майже 5 років, аналізували, вивчали реакцію людей і розібралися з причиною – бабусі й дідусі, що  живуть в геріатричних пансіонатах,  не хочуть себе бачити у дзеркалі.

Вони пам’ятають себе молодими і красивими, а тут дзеркало буде нагадує про старість  і немічність. Люди не хочуть себе приймати такими і найжахливіше те, що вони розуміють, що ніяк не можуть на це вплинути. Якщо ти живеш вдома і у тебе є близькі і рідні, то у тебе є хоч якісь можливості по догляду за собою. На превеликий жаль, в геріатричних пансіонатах людина не може собі забезпечити догляд за зовнішністю – не може пофарбувати волосся, зробити зачіску, стильну  стрижку, хоч найпростіший манікюр і нафарбувати нігті. Такі елементарні речі, які створюють впевненість в собі людині, то що створює настрій і приносить задоволення.  Те, що ми робимо в повсякденному житті навіть не замислюючись, в геріатричних пансіонатах поза зоною досяжності.  В результаті людина себе не приймає, знаходиться в депресивному і абсолютно пригніченому стані.

Ми хочемо боротися за тих людей, які живуть в пансіонатах, за їх бажання жити і радіти життю. Ми вирішили запустити новий проєкт, який дуже сильно може вплинути на самопочуття і настрій в геріатричних пансіонатах. Ми хочемо зробити в кожному пансіонаті кімнату краси (аналог салону краси), де встановити перукарське крісло, манікюрний стіл, мийку, стерилізатори для обробки інструментів, фени, плойки, бігуді, машинки для стрижки та ін. Те місце, куди можуть приїжджати волонтери- перукарі і майстри манікюрів і допомагати нашим бабусям і дідусям знову полюбити себе і своє життя.

 Зараз ми просимо професіоналів б’юті індустрії нам допомогти реалізувати цю ідею. Нам дуже потрібна ваша кваліфікація і досвід. Хочемо попросити вас про зустріч за круглим столом, де дуже будемо раді почути від вас рекомендації по організації такого простору з урахуванням вікової категорії наших підопічних. Поділіться своїми знаннями з нами і розкажіть які крісла краще купувати, інструменти і техніку. Всіх, хто може допомогти в реалізації цієї ідеї і підтримати людей, які живуть в геріатричних пансіонатах. Бабуся в 85  залишається жінкою і можливість їй виглядати краще може дуже сильно поліпшити якість і ставлення її до життя, змінить самовідчуття і подарує радість.  Адже, старість теж може бути красивою!”