Круглий стіл «Децентралізація ренти: Харківський вимір»

Початок: 18.10.2018 о 09:00
Закінчення: 18.10.2018 о 11:00
Адреса: Харків,
Місце: уточнюється

Завершено

логотип ГО Нова Енергія
Круглий стіл «Децентралізація ренти: Харківський вимір»

18 жовтня 2018 р. о 09:30 в місті Харків для представників області буде проведено круглий стіл «Децентралізація ренти: Харківський вимір». Захід організовується ГО «НОВА Енергія» в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір».

Метою круглого столу є налагодження конструктивного діалогу між представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, видобувними компаніями та громадськістю, а також обговорення нагальних питань щодо розвитку видобувного сектору та видобувних регіонів, таких як:

  • децентралізація ренти за користування надрами для видобутку нафти, газу та конденсату: досвід Харківщини, здобутки та результати для місцевих громад, нормативне регулювання;
  • нові стандарти прозорості та підзвітності видобувних компаній у контексті прийняття Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» від 18.09.2018 р.
  • сучасний стан впровадження ІПВГ в Україні, презентація Третього національного звіту ІПВГ.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, депутати та громадські активісти з видобувних регіонів Харківської області, працівники видобувних компаній та ЗМІ.

Для участі у круглому столі необхідно до 17:00 17 жовтня 2018 р. заповнити коротку онлайн-форму за посиланням. Точне місце проведення заходу буде додатково повідомлено зареєстрованим учасникам на електронну адресу.

Проект «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» реалізується ГО «НОВА Енергія» спільно з партнерськими організаціями за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Захід організовано за сприяння Харківського центру розвитку місцевого самоврядування.

Місце проведення: м. Харків

Початок реєстрації учасників: 09:00.

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:
https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/

Контактна особа: Віталій Филенко
Тел.: +380950084991
e-mail: [email protected]

  • http://2show.com.ua Oles

    Онлайн трансляція буде ?