Краєзнавчий tea-talk “Жіноча енергія Миколаєва”

Початок: 01.12.2022 о 19:00
Закінчення: 01.12.2022 о 20:00
Адреса: онлайн,
Місце: онлайн-зустріч

Завершено

prosho_Червак_cover_1200x630
Краєзнавчий tea-talk “Жіноча енергія Миколаєва”

Запрошуємо на онлайн-зустріч у форматі tea&talk «Жіноча енергія міста» з Ганною Червак, історикинею та розробницею авторських маршрутів містом Миколаєвом. Організатор заходів  Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва.

КОЛИ?  1 грудня (четвер) о  19:00  за київським часом
ДЕ?  У форматі Zoom-конференції
Як взяти участь?  Безкоштовно за попередньою реєстрацією https://bit.ly/PROsho9

Існує думка, що Миколаїв – то суто про чоловіків. Адмірали, суднобудівники, інженери, астрономи, консули…Але погодьтеся, без жінки історії б не було.

А якщо ця жінка має гострий розум і хист до інтриг, бурхливі події забезпечені. Варто лише згадати про Юлію Грейг, Анну Зонтаг, Емілію Глазенап, Феодосію Віньон, Анюту Кенігсберг, Адель Келем, Магду Дукарт… Також історія Миколаєва пам’ятає легенди про «Молдавську красуню», Царицю Есфірь Миколаївську, богиню Весту, наречену-примару на Потьомкінській, гучні адюльтери за зачиненими дверима найбагатших будинків… Було місце і палким історіям кохання, і «тихим» подвигам, і святості й жіночій мудрості. Лікарки, педагогині, науковиці, артистки, меценатки, спортсментки і не тільки.

Збираємо у дружньому колі миколаївців: і тих, що залишилися, і тих, що були змушені виїхати у безпечне місце.

Ганна Червак – історикиня, розробниця авторських маршрутів Миколаєвом, засновниця центру інтелектуального туризму «Фабрика мандрів»

Посилання на подію Facebook