Конгрес молодих родин – для діалогу про теперішнє і майбутнє родини!

Початок: 14.12.2019 о 10:00
Закінчення: 15.12.2019 о 19:00
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Предславинська 51, к. 2 ВМГО «Студентська республіка, М. Київ, Україна
Місце: ВМГО «Студентська республіка»
ВМГО “Студентська республіка”
Телефон: (044) 529-13-75
E-mail: [email protected]

Завершено

картинка
Конгрес молодих родин – для діалогу про теперішнє і майбутнє родини!

 14-15 грудня 2019р. у Києві відбудеться Конгрес молодих родин. Сім’я – це   важливий спосіб бути щасливими. У сучасному світі, який дуже динамічно   змінюється, ми маємо чесно, з довірою до майбутнього і повагою до свободи   інших людей підходити до розуміння родини. Вдруге в історії України НДЛМ   і  Студреспубліка організовують майданчик для всіх, і прогресистів/ок, і   традиціоналістів/ок, аби обговорити без будь-яких актів агресії, якою зараз і у   майбутньому має бути родина, щоби людина в ній була щасливою і   здоровою.  Реєструйтеся для участі!

 Сім’я – це союз, партнерство людей, які готові щиро розділити всі моменти негараздів чи   радості, болі чи свят, смутку або щастя. Особливо в наші непрості часи, коли, з однієї   сторони, людина стає все більш вільною і кордонів усе менше, з іншої – нерівності лише   побільшало, а багато хто не готовий сприймати чужу свободу. Як подолати це   протиріччя? Розбиратимуться учасники/ці Конгресу молодих родин у рамках проекту «За   збереження родини». Подробиці та як долучитися — далі.

 Любов, діалог, щирість, взаєморозуміння, повага один до одного, до чужої гідності та   свободи – риси, завдяки яким молоді (та й не тільки) сім’ї можуть вирішити будь-які   конфлікти. Причин же у негараздів багато: недостатній рівень готовності до сімейного життя при утворенні шлюбу (у моральному та психологічному плані), небажання слухати і чути позицію свого/єї партнера/ки, небажання народжувати дитину, соціальна невлаштованість, ґендерна безграмотність, небажання змінювати нездоровий спосіб життя тощо. Вони часто і є причинами страшенної кількості розлучень у молодих родинах й особистих нещасть.

Як громадянське суспільство і держава можуть допомогти молодим родинам? Чи можуть узагалі? Простих рецептів немає, але рішення відшукуються в діалозі, яким і буде Конгрес молодих родин.

Особливу важливість його проведенню надає ситуація з трансформацією інституту сім’ї, його емансипацією у Західному світі, до якого Україна інтегрується.

Додаткової актуальності проекту надає незадовільна ситуація у сім’ях, пов’язана з перебуванням українських громадян у зоні АТО. Це стосується як учасників/ць бойових дій, так і мирного населення, у т.ч. вимушених переселенців/ок. Статистика розлучень і сімейних конфліктів в учасників/ць бойових дій є жахливою.

Під час Конгресу обговорюватимуться, зокрема, наступні напрямки:

• родинна культура: рівність, збільшення довіри, психологічний комфорт, самореалізація;
• ґендерна рівність, подолання сексизму і дискримінації окремих груп й осіб (зокрема, ЛҐБТКІ+ людей, сімейних організацій);
• соціальні виклики сімей і їх подолання;
• сімейна проблематика родин учасників/ць АТО, вимушених переселенців/ок й осіб, постраждалих від війни.

До участі в Конгресі запрошуються психологи(ні), тренер(к)и, експерт(к)и з сімейної та ґендерної проблематики, молоді родини, молоді люди, які готуються вступати до шлюбу й ін. громадяни.

Щоб стати учасником/цею знакової події — Конгресу молодих родин, який відбудеться в центрі Києва, потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію, за підсумками якої, в разі підтвердження участі, Вам прийде запрошення:


Організатори забезпечують для відібраних учасників/ць безкоштовне проживання та харчування.

Всі громадяни, всі сім’ї в Україні мають право донести свою позицію, повинні бути почутими та, при потребі можуть поспілкуватися з відповідними сімейними спеціаліст(к)ами, аби вирішити свої проблеми. Конгрес молодих родин — це той майданчик, який забезпечує всі ці можливості, аби якщо ви вирішили створювати (або не створювати) чи вже створили родину, були щасливі та здорові!

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, [email protected]

Організатори: НДЛМ, ВМГО «Студентська республіка», за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

За збереження родини-2018 [s]