Конференція «Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів»

Початок: 15.03.2019 о 08:00
Закінчення: 16.03.2019 о 17:00
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

КОНФЕРЕНЦІЯ
Конференція «Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів»

15-16 березня 2019 року Інститут висвітлення війни та миру (IWPR Ukraine) проводить у Києві дводенну конференцію для регіональних активістів і журналістів «Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів».

Мета цього форуму – представити регіональним активістам сучасні дієві механізми та можливості громадського контролю і впливу на владу, обговорити наявні перешкоди та шляхи їх подолання, заохотити спілкування та подальшу співпрацю регіональних активістів між собою та з національними стейкхолдерами.

Серед спікерів конференції очікуються керівники та фахівці національних ОГС, сильних регіональних команд активістів (в тому числі підтриманих проектом IWPR), національних та регіональних ЗМІ, представники державних антикорупційних та правоохоронних структур, міжнародних проектів та донорів. ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА додається.

IWPR надсилає персональні запрошення на конференцію активістам, які співпрацювали з проектом або рекомендовані партнерами. Інші зацікавлені особи можуть подати заявку на участь і бути запрошеними за донорський кошт на вільну кількість місць, за результатами конкурсного відбору. Заявку можна подати тут до 5 березня 2019 року. Відібрані учасники будуть повідомлені про запрошення не пізніше 7 березня.    

Конференція відбувається в рамках трирічного проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії. Одна із цілей даного проекту – зміцнення системи громадського контролю з боку громадянського суспільства та медіа, протидія та запобігання корупції, посилення діалогу між експертами, медіа, ОГС та можновладцями, покращення інформування громадськості, залучення громадян до розвитку місцевої громади, громадський моніторинг та контроль діяльності влади й публічних фінансів, моніторинг та висвітлення реформ, що мають регіональне втілення.

З жовтня 2018 року ми підтримуємо дев’ять проектів регіональних коаліцій різноманітної тематики (моніторинг публічних закупівель, прозора децентралізація, моніторинг цільових бюджетних програм, адвокація бюджету участі, моніторинг конфлікту інтересів, впровадження конкурсного призначення керівників медичних закладів тощо), а також команду ProZorro.Sales (просування цього інструменту у 8 регіонах України), StateWatch (поширення в регіонах практики громадського моніторингу запуску регіональних підрозділів ДБР) та юридичну службу ТИСНИ/Bihus.Info (правова підтримка грантоотримувачів та регіональні тренінги спільно з YouControl).

З додатковими питаннями звертайтеся на адресу: [email protected].