Конференція NGO NETworking

Початок: 04.12.2018 о 09:00
Закінчення: 04.12.2018 о 18:00
Адреса: площа Міцкевича 1, Львів, Львівська обл.,
Місце: Готель Жорж
Інститут міста
Телефон: +38-032-254-60-81
E-mail: [email protected]

Завершено

gfvfvg
Конференція NGO NETworking

Запрошуємо на тематичну подію для налагодження співпраці представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування із західної України.

Цілі конференції:

  • Продемонструвати стан громадського активізму у Західній Україні на основі соціологічних досліджень у 7 областях України
  • Налагодити мережу громадських активістів і органів місцевого самоврядування шляхом інтерактивних обговорень та панельної дискусії.

Дедлайн подачі заявки на участь: 25 листопада 2018 року

Реєстрація на конференцію є обов’язковою: https://goo.gl/forms/XktvelNbNKP0d9p03

Особливий гість конференції – перший секретар Посольства Великої Британії в Україні Ребекка Лохна.

Вимоги до учасників: бути представником громадського об’єднання (офіційно зареєстрованого чи ні) або органу місцевого самоврядування та проживати або працювати у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Івано-Франківській чи Закарпатській областях.

Учасникам покривається харчування та проїзд у межах вищевказаних 7-ми областей. Конференція є одноденною, тому проживання не забезпечується.

Слідкуйте за найактуальнішими новинами події на сторінці фейсбук: https://www.facebook.com/events/2212141169050761/

Конференція є фінальним етапом проекту  “Створення мережі НУО, що працюють у сфері децентралізації в Західній Україні” , який виконується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та виконується КУ Львівської міської ради Інститутом міста.