Клуб Активної Громади: “Законопроєкт про референдум”, онлайн засідання

Початок: 10.06.2020 о 17:00
Закінчення: 10.06.2020 о 18:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

101726131_2640420896214212_8372081831367104658_o
Клуб Активної Громади: “Законопроєкт про референдум”, онлайн засідання

Клуби «Активної Громади» – це неформальна платформа для спілкування, метою якого є обговорення ідей щодо розвитку міста та їх впровадження. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами, представниками влади міста/області та бізнесу.

Як долучитися: https://go.mywebinar.com/xped-rsgc-nvkl-kbhx

Під час онлайн засідання Клубу ми будемо говорити на тему: «Новий законопроєкт про референдум». Ви підтримуєте ідею проведення національних референдумів в Україні чи є її противником?

Давайте разом обговоримо:

● історію референдуму в Україні;
● новий законопроєкт “Про референдум”;
● як закон регулює питання про електронне самоврядування.

Також тренер/рка розповість про зміни до Конституції України та досвід внесення подібних змін інших пострадянських країн. Учасники дізнаються скільки загалом було референдумів в Україні та які питання можна виносити на референдум. Як гадаєте чи можна виносити на референдум питання, що стосуються зміни до Конституції України? Як агітувати та інформувати за питання, що винесені на референдум? Долучайтеся! Про все це та багато інших аспектів щодо референдуму обговоримо разом.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо Вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

З нетерпінням чекаємо на Вас 10 червня о 17:00!

Контактна особа: Andriy Rudenko

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України.

Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.